DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1093787  autor: Robin560
 24 kwie 2020, 20:48
Poszukuję oferty z
ok. 50 minutami
2GB internetu mile widziany "szybki" lejek więcej niż 16kb/s
sms wysyłam sporadycznie
orange ma u mnie najlepszy zasięg a plus najgorszy.
głównie dzwonię do orange i play.
cena jak najtaniej.
jeśli to abonament to na czas nieokreślony

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1093788  autor: Remington
 24 kwie 2020, 21:16
Virgin pakiet Mini9 (300min+300SMS+1GB) i dokupowany do niego pakiet 1GB za 1 zł. Koszt miesięczny 10 zł.

Virgin abonament jeśli nie boli Cię zgoda na marketing. 14 zł miesięcznie za no limit minut+SMS, do tego 1 zł za każdy GB. W sumie 16 zł.

OFnK ładowane 50 zł co 3 mies. (wychodzi niecałe 17 zł miesięcznie, po miesiącu aktywujesz Skarbonkę i zbierasz 5% po każdym doładowaniu). Za samo doładowanie masz 25GB (niewykorzystane dane z kolejnych doładowań się kumulują), do tego pakiet 200min+200SMS za 14 zł/mies. Czyli z każdego doładowania 50 zł wydajesz na pakiety 42 zł, a 8 zł jeszcze Ci zostanie na coś dodatkowego i tak co 3 mies.

Jest jeszcze Fakt Mobile, w którym jak się postarasz i będziesz bawić w kody z gazety możesz długo korzystać za darmo, ewentualnie dokupować czasem internet.

Zakładam ofertę tylko jako docelową, pominąłem więc promocyjne, czasowe czy ze zmienianiem operatorów. Sam wybrałbym Orange.
 #1093790  autor: Robin560
 24 kwie 2020, 21:57
oferty szukam na główny numer
virgin odpada.
orange wygląda sensownie. fakt również czy w fakcie działa voLTE i woWI-FI?
jaki jest lejek w fakcie?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1093850  autor: Robin560
 25 kwie 2020, 22:11
Dzięki za pomoc
szukam jeszcze oferty na drugi numer używam go głównie do odbierania sms`ów i na nim zużywam ok. 10min i ok. 100MB
jakieś promocje i inne triki mile widziane. bonus za przeniesienie do play odpada w marcu przeniosłem ten numer z play.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1093870  autor: Vieslav
 26 kwie 2020, 14:42
Przychodzi mi jeszcze do głowy nju mobile, tylko nie jestem pewien czy zadziała to tak, jak myślę. Kupujesz 9GB za 9zł na miesiąc. Aktywujesz opcję dzienną i za rozmowy/smsy dopłacasz w miarę korzystania, jednak nie więcej niż 1,20zł dziennie. Tzn dzwonisz po stawce 19gr za minutę, jeśli danego dnia przekroczysz 6,5 minuty (0,19 gr * 6,5 min ~1,20zł) to już nie płacisz. Jeśli wykonujesz dużo krótkich połączeń to wtedy się ta opcja mniej opłaca.
szukam jeszcze oferty na drugi numer używam go głównie do odbierania sms`ów i na nim zużywam ok. 10min i ok. 100MB
jakieś promocje i inne triki mile widziane.
Fakt Mobile i kody z gazet. Koszt utrzymania 5zł rocznie.