DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1090422  autor: miichal17
 17 lut 2020, 20:35
Cześć.
Z racji że 5G zbliża się wielkimi krokami, chciałem wymienić swój telefon na taki co będzie właśnie je obsługiwać.

Mam obecnie mi 9t pro 6/128

Jakie wymagania:
- ekran min 6.4'
- aparat min taki jak w obecnym
- wydajność
- super jak będzie amoled
- notch minimalny albo slide.

Jeśli chodzi o sam zakup to obojętnie, mogą być chińskie sklepy.
I teraz pytanie czy dostanę w ogóle taki telefon w tym przedziale cenowym?
 #1090427  autor: Eragon
 17 lut 2020, 22:45
Sztuka dla sztuki. Masz jeden z najlepszych sprzętów obecnie, a szukasz telefonu który podłączy się pod 10 masztów, do 30 pod koniec roku. Także inwestycja kiepska.

:smt006
 #1090428  autor: marcin19883
 18 lut 2020, 00:13
Masz telefon z agregacją 3 pasm i jeszcze ci mało? Bez sensu kupować telefon z 5G, jeśli nigdzie go nie ma. Aukcji na częstotliwości jeszcze nie było. A potem długa droga rozbudowa. To zajmie kilka lat. lepiej poczekać aż się wszystko rozwinie i telefon z 5G będą codziennością.
 #1090432  autor: iphoneski
 18 lut 2020, 08:30
Eragon pisze:
17 lut 2020, 22:45
10 masztów, do 30 pod koniec roku.
To wymaga sprostowania
Te 10 czy tam 30 masztów to warunki czysto teoretyczne, którymi nie ma sensu zawracać sobie głowy. Już dziś, czyli jeszcze przed aukcją operatorzy są gotowi uruchomić znacznie więcej nadajników a rok się przecież zaczął dopiero.
Co do pytania o sprzęt to w tej cenie nie znajdziesz nic, najrozsądniejszym wyborem obecnie jest Samsung S20 a to już znacznie przekracza założony budżet. Musisz poczekać na telefony firm takich jak choćby Xiaomi i wtedy może się zmieścisz w tej cenie.
 #1090435  autor: harys
 18 lut 2020, 09:19
Do N78 można już dziś kupić mi mixa 3 5G.
Snap 855 i modem x50. Slider z amoledem i dobrym aparatem.
Z tańszych sprzętów można kupić redmi k30 5G na snapie 765 .
To jest póki co wszystko za wcześnie. Za chwilę będzie wysyp tanich flagowcow na snapie 865, które będą chociaż obsługiwały DSS.
Najtańsza wersja Mi10 w Chinach kosztuje 2300.
Jak już się rynek nasyci pojawią się promocje. To moim zdaniem póki co najciekawsza opcja na 5G dzisiaj
 #1090451  autor: miichal17
 18 lut 2020, 13:17
Ok dzięki za odpowiedzi.
Nie było tematu.
Do zamknięcia.