DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1086936  autor: Remington
 02 sty 2020, 19:34
Nie. Może jednak też wyłączyć i oszczędzić tej osobie zabawy w dzwonienie na pocztę?

Internetu mogłeś nie blokować, on generuje koszty tylko za granicą.
 #1086939  autor: gringo
 02 sty 2020, 19:42
Remington pisze:
02 sty 2020, 19:34
Nie. Może jednak też wyłączyć i oszczędzić tej osobie zabawy w dzwonienie na pocztę?
Nie chodzi mi o moją pocztę głosową ale o to jak ktoś ma włączoną pocztę głosową i ja do niego dzwonię czy wtedy mi policzy z konta głównego?

Nie mam jak sprawdzić bo na wszystkich numerach mam wyłączoną pocztę głosową.
 #1086947  autor: Remington
 02 sty 2020, 20:52
Bez obaw. Dzwoniąc na czyjś numer, niezależnie gdzie się dodzwonisz i w jakiej sieci masz telefon, płacisz tak jakby to on odebrał pod tym numerem. Ewentualne przekierowanie Ciebie na inny numer, czy na pocztę itp. to kwestia jego rozliczeń z jego operatorem.