DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1069931  autor: Kamil21061997
 22 kwie 2019, 01:20
Dzień dobry .
Aktualnie posiadam Nubie z17 lite i nie jestem zadowolony z telefonu. Mimo 6gb Ramu telefon dziala okey,natomiast jakość zdjęć pozostaje wiele do życzenia .
Głównie zależy mi na najlepszym aparacie. Mogą być używki .
Również jest możliwość zamówienia telefonu z Chin - sprawdzałem ostatnio Aqiosa S2 i mam dylemat ,czy ten fonik nie posiada najlepszego aparatu .

Moje wymagania odnośnie telefonu :
-Aby działał minimalnie podobnie do Nubii z17 lite jeśli chodzi o szybkość
- dobre aparaty - w szczególności przedni (oczywiście do tej ceny,bo rozumiem że telefon za 1200 zł będzie miał lepszy aparat 😂)
-złącze Jacka xD
Teraz poboczne wymagania
- czytnik linii papilarnych
-slot na kartę Micro .
- wyświetlacz od 5-6.2
- w gry nie gram,wsparcie mi obojętne,bo i tak za pół roku/ rok będę zmieniał .
- często słucham muzyki,ale wydaje mi się ,że każdy telefon gra podobnie,a to jest już kwestia doboru słuchawek.
Kompletnie wypadłem z obiegu ,więc proszę Was o pomoc . Na każde pytanie/propozycje będę systematycznie odpowiadał 😊
 #1069950  autor: marcz123456
 22 kwie 2019, 16:25
Chciałbyś więcej za mniej. Wątpię żeby coś miało w tym budżecie powalający na kolana aparat i lepszy niż ta nubia. No i jeszcze daj jakieś zdjęcia przykładowe
 #1069967  autor: Kamil21061997
 22 kwie 2019, 21:30
Taka odpowiedź również mnie zadowala. Jeśli nic lepszego nie znajdę zostanę przy swoim,a że w nim mam pęknięty ekran to sprzedam ,dołożę troszkę i kupię znów Nubie. Czyli plus minus lepszego aparatu od z17 lite nie znajdę ? :)
 #1069970  autor: wiemar
 22 kwie 2019, 23:59
Mało kto będzie przeszukiwał ogłoszenia żeby znaleźć używany dla ciebie. Według tego co piszą w necie twój model ma aparat główny z przesłoną 2.2 bez optycznej stabilizacji i bez autofocusua dual pixel. proponuję upolować samsunga s7 używanego