DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #876  autor: Dreed
 09 lut 2005, 20:36
huhu :D ile placisz :D ? i gdzie ja bierzesz wogule :D

 #878  autor: Bartosz
 09 lut 2005, 21:11
no ii już mam Nokie 6650

spodobała mi się zaraz po tym jak ją zaprezentowali lecz nigdzie nie była oferowana (no chyba prócz Angli) i kiedy już myślałem,że nie ma szans to pojawiła się w salonie mpunt - z tego co wiem to Nokia Poland importuje je dla nich na chwilę obecną ale zapewne pojawi się też u operatorów.

pierwsze wrażenia - osobiście mi się podoba gdyż jest prawdziwym następcą 6310i - podobne menu lecz w kolorach (4096) , prosta obsługa , czytelny wyświetlacz

jeżeli komuś zależy na mp3 lub jakieś super polifoni - to nie będzie zadowolony
jeżeli kumuś zależy na super grach itp. - to inny telefon
jeżeli komuś zależy na lepszych jakościowo zdjęciach to znajdzie na rynku lepszy telefon

ale jeżeli komuś zależy na prawdziwym telefonie do częstego wykonywania połączeń , pisania sms to POLECAM !!!

dziwne ale telefon współpracuje z zestawem głośnomówiącym BT SE lepiej niż K700i ( zdecydowanie lepsza jakość głosu ) oraz nie ma żadnych problemów z komunikacją między nimi (no ale zestawy BT SE wiadomo ,że są lepsze niż Nokii)

ogólnie jestem zadowolony z zakupu i polecam tym co lubią duże (bo jednak jest większy niż N6310i a nawet P800) telefony

a cena? jest najtańszym telefonem jaki kupiłem i na dodatek bez umowy i simlocka oraz z roczną gwarancją tj. za 699 zł brutto :lol:

 #888  autor: Dragon
 10 lut 2005, 18:28
no to niezle, mam tylko jedno pytanie, czemu nie ma mp3 skoro ma karty pamieci ? I na jakiej platformie Symbian jest on oparty? Na 6.1?

 #899  autor: Bartosz
 10 lut 2005, 19:05
hmmm

tylko ,że 6650 nie ma kart pamięci i nie jest oparty na symbianie :-D

 #900  autor: Dragon
 10 lut 2005, 19:08
:shock: nie ma i nie jest ?????????? :shock: :shock: bylem pewien, w takim razie jakie on ma oprogramowanie ??????

 #902  autor: Dreed
 10 lut 2005, 19:14
przeciez to jest telefon 3g =]

Obrazek

 #904  autor: Dragon
 10 lut 2005, 19:18
ehh, widocznie mi sie z czyms pomylil, pamiec czasem zawodzi, ma polskie menu ?

 #1462  autor: aNaX_Ax2500*
 06 mar 2005, 18:12
weź nokie 6230

.::d(-_-)b::.