DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

A więc który lepszy do mp3??

Motorola E398
9
50%
Siemens SX1
9
50%
 #8016  autor: Paku
 05 lip 2005, 22:47
Wiem że może jest to trochę głupie bo pewnie wiekszość z was SX1 by wybrała lecz ja mam problem. Polega on na tym iż najbardziej zależy mi na dobrej jakości MP3 motke już mam i zastanawiam się czy nie zmienić jej na simiaka. Mam dość duży dylemat dlatego też z chęcią zobaczę wasze opinie.:D Może polecicie jakiś inny model chociaż raczej skłonny jestem wybrać króryś z tych. Z góry dzięki

 #8031  autor: ghost89
 06 lip 2005, 10:00
Ciężki z tobą przypadek :P
Myśle że motka jest bardzo fajna siemens to wyższa klasa ,ale jeżeli masz na niego kase to go kup!
A skoro masz już e398 i tam jeszcze jakiś fonik to polecam Ci
http://pasaz.wp.pl/partner.html?orgURL= ... s_id%3D365

 #8037  autor: Paku
 06 lip 2005, 13:14
Zastanawiałem się nad odtwarzaczem ale jakoś nie widzi mi się noszenie dwóch urządzeń :-) Wolę koma, kurcze ja bym pozostal przy e398 chociaż troche symbian mnie kusi, ale i tam jakość odtwarzania mp3 jest najważniejsza. WWRRRR np w necu to jest katastrofa, idą mp3 max 128kbs/s i max 5 minut a do tego jak jade w autobusie (a nawet jak siedze w domu) to nie słyszę nic w słuchawkach takie ciche są :D Co do motki to nie mogę narzekać chociaż słabe te słuchawki orginalne są (brzęczą) może wiecie o jakiś innych porządnych słuchawkach?? Ewentualnie gdzie można kupić takiego jacka jak do motki to sam bym sobie z jakiś soniaków czy czegoś zrobił :D

 #8038  autor: Paku
 06 lip 2005, 13:16
A i jeszcze jedno pytanko bo zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem indywidualność mojego telefonu. W mojej e398 jak np odtwarzam mp3 (i jest czarne tło) to na wyświetlaczu takie jasne psy przebiegaja. Czy to normalne :-D ??????? Jeszcze jedno czy mp3playerem da się odtwarzać mp3 z karty pamięci??? Pozdrawiam Paku

 #8041  autor: ghost89
 06 lip 2005, 14:54
więc tak......
Jeżeli chodzi o psy to nie spodkałem się jeszcze z czymś takim chyba że masz motke v398?(czyli z softem od V3) mi przy sofcie który mam od poczatku nic takiego jak jasne PSY nieprzebiega :-D
Mp3 player w javie odtwarza pliki zapisane na karcie pamięci ,ale ja też niemoge sobie tego zrobić no nic zostaje mi słuchać muzyki normalnie:P

ALE wiem że odtwarza pliki z karty TF