DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #7420  autor: webartek
 23 cze 2005, 17:40
Mm takie pytanie. Jaki według z was telefon najlepiej kupić w Anglii??? Chodzi oczywiście o telefon na kartę.... Który był by najlepszy, i najbardziej się opłaca..... I w jakiej angielskiej sieci jest dostepny.... Piszcie jakie jest wasze zdanie...... Dzięki z góry
 #7430  autor: Bobb
 23 cze 2005, 22:07
Moj kuzyn kupil w Irlandii, to nie UK ale podobne warunki Nokie 6680 za 299 euro. Normalnie w ofercie byla za 399 euro ale oddal w zamian Motorole v 500. Tak byloby chyba gdyby oddal jaki kolwiek telefon. Telefon jest z Vodafone, bez simlocka. Jest naprawde niesamowity. Jego dziewczyna kupila sobie nokie 3230, w internecie wyglada pokracznie ale rowniez jest fajna. Kosztowala takze 299 euro (nie oddala telefonu w zamian)

 #7448  autor: Irek
 24 cze 2005, 16:13
No to strasznie dobry interes Twój kuzyn zrobił. Niech mnie!
 #7464  autor: Bobb
 24 cze 2005, 22:02
Uwazasz ze v500 jest lepsza od 6680? Czy chodzi Ci ze jest warat wiecej niz 100 euro. Ja wiem ze motorole moglby dac mi a ja dalbym mu jakiegos zloma z komisu za 50 zlotych ale on siedzi na wyspach i to by dla niego bylo niezbyt wygodne :) a motorola dawno juz mu sie znudzila....

 #7467  autor: Irek
 24 cze 2005, 23:17
Ja bym nie sprzedał tej Motki!

 #7475  autor: Psikus
 25 cze 2005, 13:49
ja rowniez bym nie sprzedal motki

tylko bogaci moga mowic mi ze pieniadz nie daje szczescia...

 #7519  autor: Irek
 25 cze 2005, 21:40
Jak jakis rok temu się bawiłem tą Motką to zafascynował mnie w niej zoom. :-D

 #7523  autor: webartek
 25 cze 2005, 21:54
sorry że wam przerywam, ale ja sięnei pytam o jakąś motorole którą sprzedał kuzyn, tylko o komórki z anglii........

 #7525  autor: Frasio
 25 cze 2005, 21:58
Webartek, jak się znasz trochę na angielskim, to wejdź na stronę vodafone, albo o2 (ale ten ood komórek), sprawdź co jest to my ci możemy poradzić ktory wybrać.

Obrazek

 #7526  autor: Irek
 25 cze 2005, 22:00
webartek pisze:sorry że wam przerywam, ale ja sięnei pytam o jakąś motorole którą sprzedał kuzyn, tylko o komórki z anglii........
Jak chcesz komórki z Anglii to wejdź przykładowo na brytyjski Orange. Oto link www.orange.co.uk i poczytaj sobie!