DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #6872  autor: dawideo
 10 cze 2005, 16:43
Nie wiem jaki telefon wybrać potrzebuje pomocy. Chodzi mi głównie o polifonie Który ma lepszą i co oznacza polifonia Hi-Fi w sagemie ile ona jest tonowa. z góry dziękuje byłbym wdzięczny za podanie innych wyższości telefonu jednego nad drugim.

 #6874  autor: WitekT
 10 cze 2005, 16:56
HiFI to taki Sagemowy standard - podaje to w danych zamiast tego ile głosów ma polifonia. Dzwonki HiFi są jednak bardzo wysokiej jakości, na ucho przynajmniej 24-głosy, a obstawiam 32.

 #6881  autor: YaPaE
 10 cze 2005, 18:18
jjak juz Sagem to my X5-2 jest lepszy od x7 a na dodatek ma taka opcje jak Real Music czyli realne mp3 a w se t630 nie ma tego i chyba w x7 tez

 #6906  autor: dawideo
 10 cze 2005, 23:31
Oky ale myx7 też ma real music chyba. wiec nie wiem czy myx5-2 będzie lepszy jeśli tak to dlaczego? No i moje główne pytanie SEt630 czy myx7 ewentualnie(myx5-2).

 #6909  autor: dawideo
 10 cze 2005, 23:34
YaPaE pisze:jjak juz Sagem to my X5-2 jest lepszy od x7 a na dodatek ma taka opcje jak Real Music czyli realne mp3 a w se t630 nie ma tego i chyba w x7 tez
hmm aczemu niby jest lepszy x7 też ma reala... jeśli tak to poprosze wymień inne powody? bo chce kupić telefon ale nie wiem czy t630 czy sagema x7 TY mi polecasz 5-2 czemu?

 #8133  autor: Cranmer
 07 lip 2005, 23:00
Właśnie stoje przed podobnym dylematem :) Tylko jakoś ciągnie mnie w kierunku Sagem'a MyX-7... To na co w końcu się zdecydowałeś i jakie wrażenia z użytkowania??

PS - a może ktoś wie jak długą gwarancję ma Sagem i jak wygląda jakość serwisu i sieć punktów serwisowych firmy??

 #8145  autor: WitekT
 08 lip 2005, 11:11
Jeżeli chodzi o serwis jakiejkolwiek marki telefonów w Polsce, to zajmują się tym 2-3 ogólnopolskie centra - np. CCS czy Vera.

Co do gwarancji - 12 miesięcy, ale masz 24 miesięce "niezgodności produktu z parametrami", czyli dawną rękojmię. Czyli o naprawę kłócisz się ze sprzedawcą. ;)

 #8150  autor: ghost89
 08 lip 2005, 14:16
a więc tak
MYX-7 jest lepszy od 5-2 ponieważ 7jest nowszą generacją telefonów i posiada większe rozwinięcie np. nagrywanie filmów a co za tym idzie większa pamięć :wink: i takie tam bajerki
a teraz
myx-7 vs. t630
Jeżeli kupisz sagema to wiedz że przez IRDE będziesz mógł wysyłać tylko zdjęcia wykonane lub nagrane na dyktafon dzwięki nie wiem czemu to tak jest ,ale sagem ma pare -.....
Sagem to mul;timedialna zabawka jeżeli chodzi o aparat ma nagrywaniefilmów i robi dobre zdjęcia zaś sony ericsson ma przeróżne fajne programy np. kompozytor dzwonków,kompozytor obrazków ma BT i IRDE która łączy się bezproblemowo z każdym telefonem.......
JA wybrałbym sagema ,ale jeżeli kusi Cię SE to możesz go brać

TYLKO niemyśl że 5-2 jest lepszy od 7 bo to nie prawda
a jeżeli chodzi o polifonie to sagem ma fajne dzwonki ,ale SE ma zaj......ą polifonie:]

 #8850  autor: dawideo
 16 lip 2005, 13:01
Heee no i kupiłem sobie sagema i nie żałuje:] mimo iż ma gorszą poli od t630, ale i tak korzystam z real music:] więc na tym nie straciłem:]. Zyskałem natomias na aparacie!!!!!! ludzie kumpel ma t630 i bez porównania sagem ma o wiele lepsze zdjęcia!!!!!!!!. więc jeśli sie zastanawiacie między tymi 2 tel to bierzcie sagema!!!!!!! boi tak nie bedziecie korzystaćz poli gdy macie real:P:P:P no chyba że ktośwoli poli od reala:P:P:P:P pozdrowionka

 #8855  autor: Dragon
 16 lip 2005, 20:48
to oczywiste ze zdjecia beda wychodzily lepsze bo Sagem ma rozdzielczosc VGA a Eryk tylko 288 x 352