DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #453161  autor: skucha
 15 sty 2011, 10:14
Witam

Aktualnie korzystam z telefonu Nokia 6300 ale potrzebuje dual sim. Chciałbym żeby parametry były podobne bądź lepsza ale nie gorsze niż w w aktualnym telefonie.

Raczej interesuje mnie klasyczna forma telefonu jak w mojej 6300 ale jestem otwarty na nowe koncepcje typu slider czy dotykowiec.

Na chwile obecną najbardziej skłaniam się ku Samsungowi c5212 ale nie mogę go znaleźć nigdzie gdzie mógł bym go osobiście obejrzeć ( Warszawa ) . U operatorów nie ma, a w marketach trafić nie mogę. A jednak bez osobistego kontaktu z telefonem boję się zaryzykować kupno w ciemno przez internet.

Oglądałem LG gx200 ale chyba z racji dużej różnicy kolorów na wyświetlaczu w porównaniu do 6300 + specyficzna miękka klawiatura raczej odpada.

Wymagania to jak największe podobieństwo do 6300 , z aparatu czasem korzystam, muzyki nie słucham, radio się przyda, slot na kartę pamięci również.

Budżet : im taniej tym lepiej ale powiedzmy że do 600 zł ale najchętniej w granicach 400-500

Prosze o rady, porady , propozycje co do wyboru marki i modelu

 #453187  autor: maniek89
 15 sty 2011, 12:20
Zobacz telefony LG z serii GX - nie pamietam oznaczen - sa bodajze 3 najnowsze pozycje dualsimow niezle wyposazonych - jeden jest nawet dotykopwy z wifi