DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1895  autor: remainder
 18 mar 2005, 21:28
Witam! No wiec jak w temacie... Jutro kupuje fona i nie jestem do konca zdecydowany... No prawie jestem - sklaniam sie ku k700 ale zawsze mialem "klapkowce" no i wiadomo ;) mimo wszystko chcialbym poznac opinie ludzi co mieli obie te sluchawki w dloni. mile widziane krotkie odpowiedzi czyli co jest oka w tym a co bee w tamtym. z gory dzieks i nie piszcie ze bylo szukaj etc bo naprawde nie mam czasu przegladac forum (siedze u kumpla) ..
pomozcie cos wybrac! licza na Was! pozdro 8)

UPDATE:
no zeby nie bylo ze nic nie czytalem to przejrzalem sporo stronek nie tylko ta ale komforum, matraxa etc no i metlik maly mi sie zrobil w glowce :| tel bedzie kupowany na firme w plusie bo mam dosc ery i jej sztuczek w stylu "moge dac Ci wszystko" :? ceny sluchawek sa zblizone (motka - 240 , soniacz - 300) warto ?
 #1898  autor: mateush
 18 mar 2005, 22:05
Hej ja moze dokladnie ci nie powiem ktory wybrac ale cos niecos o nich powiem znaczy napisze .
a wiec moj kumpel ma se i jest zadowolony gdyz np se ma ogromna pamiec 41 mb i spokojnie jemu to wystarcza na mp3 gry java sciagane itp. itd. motorole maja cos w sobie takiego co mi sie tez podoba a pozatym motorola dba o klientow np na stronie jest lista gier dzwonkow filmow ktore mozna sciagac lub przegrywac na kompa i z kompa na telefon tyle gadam ale o niczym szczerze mowiac heh

 #1952  autor: Dragon
 19 mar 2005, 13:09
Wybierz SE ma duzo pamieci i wrecz genialny wysiwetlacz, a jesli chodzi o Motke to tez jest fajna, ale ma troche malo pamieci, wybierz ja jesli zalezy ci na "klapce"

 #1988  autor: remainder
 19 mar 2005, 17:05
no dzieki za ogrom odpowiedzi! ;)
wybor padl na k700 co zreszta bylo do przewidzenia i naprawde nie zaluje!
fonik wypas jak dla mnie! bawie sie nim caly czas wiec jak sie "wyszumie" zdam swoja relacje co moze ulatwi podobne dylematy moim nastepcom ;)
pozdrawiam!
 #2012  autor: Irek
 19 mar 2005, 21:40
remainder pisze:Witam! No wiec jak w temacie... Jutro kupuje fona i nie jestem do konca zdecydowany... No prawie jestem - sklaniam sie ku k700 ale zawsze mialem "klapkowce" no i wiadomo ;) mimo wszystko chcialbym poznac opinie ludzi co mieli obie te sluchawki w dloni. mile widziane krotkie odpowiedzi czyli co jest oka w tym a co bee w tamtym. z gory dzieks i nie piszcie ze bylo szukaj etc bo naprawde nie mam czasu przegladac forum (siedze u kumpla) ..
pomozcie cos wybrac! licza na Was! pozdro 8)

UPDATE:
no zeby nie bylo ze nic nie czytalem to przejrzalem sporo stronek nie tylko ta ale komforum, matraxa etc no i metlik maly mi sie zrobil w glowce :| tel bedzie kupowany na firme w plusie bo mam dosc ery i jej sztuczek w stylu "moge dac Ci wszystko" :? ceny sluchawek sa zblizone (motka - 240 , soniacz - 300) warto ?
STANOWCZO MOTKA!!!!!!!!!!

 #2014  autor: WitekT
 19 mar 2005, 21:49
Trochę się spóźniłeś z tą opinią. ;)

 #2017  autor: Irek
 19 mar 2005, 22:05
No w sumie tak!!!
Ale dlaczego, oczekuję uzasadnienia!

 #2019  autor: WitekT
 19 mar 2005, 22:24
Mnie w motorolach denerwuje menu...

 #2021  autor: Irek
 19 mar 2005, 22:36
WitekT pisze:Mnie w motorolach denerwuje menu...
Menu, możliwe!
A co do historii to byłem kiedyś zachwycony Motką, pamietam jak weszedł w poie Shark! Co to było. Kosztował ponado 500 pln i miał wap. He, ale brakowało mu zegara i kalendarza! To były czasy!

 #2027  autor: WitekT
 20 mar 2005, 10:58
Ja też miałem sharka (t2288), wcześniej motorolę d160 (od niej wogóle zaczynałem przygodę z GSM), a potem timeporta t250. No a potem kupę różnych motorolek do testów.