DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #17676  autor: norz
 16 wrz 2005, 12:08
Ktory lepszy i dlaczego... :wink:

 #17691  autor: Frasio
 16 wrz 2005, 14:24
65 ze względu na :
aprat
większą pamięć i chyba ekran
podczerwień

3100 tylko ze względu na markę.

Obrazek

 #17696  autor: mol
 16 wrz 2005, 14:44
Ja też bym wziął C65 bo jak juz frasio napisał >>
-ma aparacik
-ma więcej pamięci
-ma IrDa
-bardziej lubie Siemensy :-D
-ma MMsy

 #17736  autor: norz
 16 wrz 2005, 19:13
Ja mam teraz siemens c60 i musze powiedziec,ze mam go dosyc! Nie wiem czy ten telefon nie jest kopia c60...a w c60 najbardziej mnie denerwuje POWOLNE chodzenie fona,oraz trzeszczaca obudowa. Czy ktos moze powiedziec co nieco n/t tego koma,ktos moze go mial albo cus??... :wink:

 #17740  autor: Bobb
 16 wrz 2005, 19:29
mol80 pisze:Ja też bym wziął C65 bo jak juz frasio napisał >>
-ma aparacik
-ma więcej pamięci
-ma IrDa
-bardziej lubie Siemensy :-D
-ma MMsy
3100 rownez ma MMSy

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #17744  autor: mol
 16 wrz 2005, 19:37
Bobb pisze:
mol80 pisze:Ja też bym wziął C65 bo jak juz frasio napisał >>
-ma aparacik
-ma więcej pamięci
-ma IrDa
-bardziej lubie Siemensy :-D
-ma MMsy
3100 rownez ma MMSy
Hmm jak wysyłałem koledze to nie doszedł. Chyba ze to dlatego ze mu wysyłałem dzwonek. W takim razie jeśli sie pomyliłem to sorka :-D

 #17772  autor: Dragon
 16 wrz 2005, 22:02
ja bralbym Nokie, ten Siemens lubi sie zacinac i w ogole

 #17774  autor: norz
 16 wrz 2005, 22:06
Wlasnie tez mi sie tak wydaje,po co mi ten aparat w tel,skoro bedzie ta koma pelzla i zawieszala co chwile...Wezme nokie raczej :wink:

 #17787  autor: mol
 17 wrz 2005, 09:43
norz pisze:Wlasnie tez mi sie tak wydaje,po co mi ten aparat w tel,skoro bedzie ta koma pelzla i zawieszala co chwile...Wezme nokie raczej :wink:
A ja bym tej nokii nie wział jakby mi nawet za darmo dawali. Nie podoba mi się i już :-D

 #17789  autor: norz
 17 wrz 2005, 10:22
A co ci sie w niej nie podoba?? :wink: Siemens,co z tego ze moze ladniejszy,to obudowa bedzie skrzypiec...A nokia jest solidna,mialem ja w rece i jest bardziej wygodna w np.pisaniu smsow itp.

 #17791  autor: mol
 17 wrz 2005, 10:28
norz pisze:A co ci sie w niej nie podoba?? :wink: Siemens,co z tego ze moze ladniejszy,to obudowa bedzie skrzypiec...A nokia jest solidna,mialem ja w rece i jest bardziej wygodna w np.pisaniu smsow itp.
A więc. To że skrzypi mi nie przeszkadza. Ja zawsze miałem Siemensy i dlatego tę markę bardzo lubię nawet jeśli się tam zwiesi od czasu do czasu. Ja mam Siemensa CXT70 i wiele osób na niego narzeka, a ja wręcz go chwale. Pozatym w C60 jest aparacik i zawsze keidy potrzeba można sobie fotke zrobić wiadomo że jakość nie jest najlepsza ale zawsze coś. A nokie wydają mi się takie kwadratowe.
Aha i w nokii nie podoba mi się menu. Wole jak widze wszystkie ikonki, a nie tak jak w 3100 musze przyciskać aby zobaczyć jaka jest następna ikona(nie wiem może sie to da zmienic ale nie wiem :D)
To, że nokia jest solidna się zgodze, ale i tak siemensy wole. :-D :-D

 #17792  autor: norz
 17 wrz 2005, 10:33
A co powiesz na samsunga sgh-x480...jeszcze ten model wchodzi w gre :P Na innym forum mi ten doradzili :wink:

 #17793  autor: mol
 17 wrz 2005, 10:38
norz pisze:A co powiesz na samsunga sgh-x480...jeszcze ten model wchodzi w gre :P Na innym forum mi ten doradzili :wink:
Zaraz napisze co o nim myśle tylko go zobacze :-D A więc ide szukać...

 #17796  autor: mol
 17 wrz 2005, 10:44
norz pisze:A co powiesz na samsunga sgh-x480...jeszcze ten model wchodzi w gre :P Na innym forum mi ten doradzili :wink:
OO ten telefonik też jest fajny w dodatku ma 65 tys kolorów. Ja bym go sobie wziął :-D

 #17797  autor: norz
 17 wrz 2005, 10:59
A nokia 3120??looknij se

 #17821  autor: mol
 17 wrz 2005, 13:34
norz pisze:A nokia 3120??looknij se
Ja bym wziął samsunga :-)

 #17881  autor: piotrz
 17 wrz 2005, 18:22
ooo...najlepszy jest samsung...na drugim miejscu nokia, a siemena wziąłbym w ostateczości, bo to jednak seria 65