DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #16235  autor: mation
 07 wrz 2005, 18:39
Tak jak pisałem w poprzednim temacie że pewno zmienie zdanie. Nie kupiłem szybko k300i bo oferty niezłej nie znalazłem na allegro i teraz zastanawiam sie nad Sagemami MyX5-2 i MyX-7.
Słyszałem że w x-7 niewygodnie sie pisze esy i jest gruby natomiast o x5-2
słyszałem że dobrze sie esy pisze ale polifonie ma okropną.
A więc tak:
-Jaką polifonie ma x-7?
-Ilo tonową polifonie ma 5-2?
-Jak jest z tymi esami i grubością w x-7?
-jak z tą trzeszczącą obudową w x-7 i jaka obudowa jest w x5-2
Jeśli przypomną mi sie jeszcze jakieś pytania to dopisze
Z góry dzięki!
Pozdro

 #16263  autor: Niania24
 07 wrz 2005, 21:37
Witam !!!
Widze ze masz problem z wyborem telefonu. Ja bym ciebie zachecal do kupienia Sagema myx-7 Sam mam ten telefon i sprawuje mi sie wspanialle. Jest troszeczke wad ale nie sa one takie wazne. Pierwsza taka wada jest klawaitora i pisanie smsow>jest ona niewygodna ale do czasu po jakims czasie da sie przyzwyczaic i pisanie smsow nie jest takie ciezkie.Drugie to Sagem ma taka sobie polifonie nit takiej jak motorola albo nokia ma troszeczke slabsza ale wmiare.Co do obudowy to ja nie odczulem zeby mi trzeszczala nic takiego u mnie sie nie dzieje jest wszystko wporzo z obudowa.Ten telefonik jest dobry i warty swojej ceny ceny wachaja sie od 400 zl do 500 ale warto go kupic. Zdjatka robi wysmienite mozna nagrac filmik 10 albo 15 sekundowy juz nie pamietam. Jest ona gruby Moge go porownac z grubosci do noki 3310(jak widziales to nokie to takiej jest grubosci a nawet dlugosci) a jak nie widziales to przespaceruj sie do Idei i tak go zobacz albo to Telepunktu.Co jeszcze moge powiedziec o tym telefonie napewno bardziej sie oplaca kupic Sagema myx-7 iz myx5-2 a dlaczego A dlatego iz myx-7 ma wiecej pamieci ma lepszy aparat moze nagrac filmiki i wogole ma wszystko lepsze. Ale ja ciebie nie namawaim na akup tego fona to jest twoj wlasny wybor. Pozdrawiam AMrcin

 #16268  autor: Irek
 07 wrz 2005, 21:57
Polifonia w X7 i X5'2 jest bardzo denna! Zawsze pozopstaje Ci wgrać coś w formacie wav. Efekt genialny! Co do pisania smsów, to trzba się przyzwyczaić! Ja bynajmniej wyłączyłem T9 i piszę smsy dwoma rękoma, jest bynajmniej prościej! Co do trzeszczącej obudowy to nie jest tak źle, słychać ją dopiero w nocy jak jest cicho i starasz się szybko napisać smsa! Reszta - wszystko ok!

"And one more thing..."

 #16321  autor: mation
 08 wrz 2005, 13:47
A amr'y jak brzmią na tym telefonie?

 #16322  autor: Shila
 08 wrz 2005, 13:57
Jeśli chcesz kupic telefon po to aby mieć super polifonię, kupę gier java i innych pierdół to lepiej weź Erricsona T630, Sagema my x7
Jesli chcesz kupic telefon bo ci zależy najbardziej na aparacie to bierzSagema my x5-2 ;)

Ja mam 5-2 i moge na dzis dzien powiedziec tyle:

Fotki - rewelka; pokazalam koledze fotke zrobiona, nie mogl uwierzyc ze taka dobra :)
trzeszczenia obudowy - tak jak wyzej wspomniano, w nocy przy pisaniu smsa na szybkiego, a tak to nie.
wygoda pisania smsa - jak dla mnie 9/10
nie widac pixeli na wyswietlaczu
moim zdaniem proste menu, skoro ja doszlam bez instrukcji w godzine co i jak to znaczy ze jest OK

Jak narazie nie widze zadnych wad, tylko denerwuje mnie godzina i data na srodku wyswietlacza i to ze wibracja jest glosna i malo odczuwalna :S w swoim c55 to mialam rozne opcje wibracji.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2005, 16:00 przez Shila, łącznie zmieniany 1 raz.

Telepolis.pl

 #16331  autor: Irek
 08 wrz 2005, 15:21
mation pisze:A amr'y jak brzmią na tym telefonie?
Amr'y dosyć dobrze!

"And one more thing..."