DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #15383  autor: Dragon
 02 wrz 2005, 21:15
szybko sie z tym uporali, tylko rok :D

 #15385  autor: Irek
 02 wrz 2005, 21:16
Dragon pisze:szybko sie z tym uporali, tylko rok :D
Siemens! To jest tylko Siemens!

"And one more thing..."

 #15387  autor: Przemek
 02 wrz 2005, 21:18
Ej nie wiem co wy chcecie!Klawiatura w porząsiu i w ogóle wydaje mi się, że lepszy jest niż Sony Ericsson K500i :shock:

 #15394  autor: Irek
 02 wrz 2005, 21:25
Przemo co Ty gadasz! Siemens w życiu nie będzie lepszy niż SE! K500i to jest cudo w porównaniu do CX65!

"And one more thing..."

 #15395  autor: Frasio
 02 wrz 2005, 21:27
Przemek podaj mi jakiś argument dzięki któremu uwierzę że cx65 jest lepsze od k500i.

Obrazek

 #15397  autor: Przemek
 02 wrz 2005, 21:30
Jak dla mnie to jest po prostu lepszy i już.Lepiej mi się na nim pracuje i bardziej czytelny i łatwiejszy w obsłudze jak dla mnie :D

 #15400  autor: Frasio
 02 wrz 2005, 21:32
Może się po prostu do niego przyzwyczaiłeś. Gdybym kupił se siemensa no to bym jego wolał. Logiczne.

Obrazek

 #15401  autor: Irek
 02 wrz 2005, 21:32
No jasne SE jest mniej czytelny od S? Chyba nie!!

"And one more thing..."

 #15403  autor: Przemek
 02 wrz 2005, 21:34
frasio pisze:Może się po prostu do niego przyzwyczaiłeś. Gdybym kupił se siemensa no to bym jego wolał. Logiczne.
No w sumie masz chyba rację. :D

 #15405  autor: Frasio
 02 wrz 2005, 21:37
jesito pisze:No jasne SE jest mniej czytelny od S? Chyba nie!!
Każdy się przyzwyczaja do swego tela. Np. ktoś będzie mówił że jego nokia 3410 jest lepsza od N90.

Obrazek

 #15415  autor: Wojt2004
 03 wrz 2005, 00:22
A ja podtrzymuje swoja opinie, napewno nie wybralbym siemensa dali du... z poprzednimi aparatami, i jak narazie nie obdaze tej firmy zaufaniem

 #15531  autor: Shila
 03 wrz 2005, 14:52
We wtorek pojade do salonu sie zapytac czy operator nalozyl kaucje, jak nalozyl to nie biore fona. Wiecie co, bylam w sklepie avans czy cos takiego i tam tez byly nówki telefony.. i mam pytanie: widzialam sagema myx-7 nowka za 500zl a ten myx5-2 nizszy model (?) jest za 720zl <- cene widzialam w plusie jako "wziecie na karte". To cos nie tak z ta cena chyba za 7?

Tak sie zastanawiam, ze moze jak mi sie nie uda w tym salonie to sprobuje w innym

Co do tego zeby mi znajomy wzial.. nie mam nikogo takiego a jak sie zapytalam kuzyna to powiedzial ze nie. Nikt nie hcce brac. Pamietam jak bylo z wzieciem komputera 6 lat temu.. nikt nie chcial bo kazdy zaraz sie boi ze nie bede placic czy cos heh.. ale kurde zeby koma mi nikt nie wzial :/

Telepolis.pl

 #15535  autor: Frasio
 03 wrz 2005, 14:54
Weź w erze. K508i jest bez umowy za chyba 649 pln

Obrazek