DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1024544  autor: giginski
 08 paź 2018, 14:44
Witam poszukuje telefon dla żony jednakże musi spełniać dwa albo 3 warunki. Przede wszystkim musi mieć radio fm, bardzo dobry aparat i dobrą wytrzymała baterię. Żona bardzo dużo słucha muzyki przez radio a w poprzednim xiaomi redmi note 4 aparacik a raczej jakość zdjęć nie był satysfakcjonujący dla żony w porównaniu z moim s7e.
Proszę o radę, obecnie myślę o v30. Czy jest inna opcja konkurencyjna ?
 #1024587  autor: giginski
 08 paź 2018, 17:19
Czytałem, że lg v30 mają problem z ekranem, pojawiają się powidoki a szarość nie jest jednolitego koloru ?
 #1024600  autor: Lawrence72
 08 paź 2018, 18:24
V30 to dobry wybór w tej cenie. Natomiast problemy z ekranem V30 dotyczą szarości i jest ona widoczna głównie w nocy na minimalnym podświetleniu gdzie obraz nie jest stabilny. Nie jest to może uciążliwy problem ale nie powinien występować w telefonie tej klasy. Jako alternatywę można sprawdzić S8: świetne audio i aparat TOP na rynku, także jeżeli chodzi o zdjęcia po zmroku.
 #1024606  autor: antonio7
 08 paź 2018, 18:51
giginski pisze:Czytałem, że lg v30 mają problem z ekranem, pojawiają się powidoki a szarość nie jest jednolitego koloru ?
Trzeba wziąć poprawkę na to, że jest to tylko i wyłącznie urządzenie mobilne, wobec czego w każdym egzemplarzu mogą pojawić się takie rzeczy. I to nie tylko w LG V30, Galaxy S8 czy S9, ale w każdym modelu danego producenta. Kwestia poprawnego użytkowania telefonu jak i szczęścia do danego egzemplarza.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #1024653  autor: giginski
 09 paź 2018, 07:29
w takim razie pozostane przy v30 z racji szerokokątnego obiektywu który napewno sie spodoba żonie. Mam nadzieje że aparat robi podobnej jakości zdjęcia co mój s7e
 #1025027  autor: tattared
 10 paź 2018, 17:36
Wydaje mi się, że jeżeli ma to być smartfon dla kobiecej dłoni, to lepszym wyborem byłby jednak LG nie V30, a G6. Wyświetlacz i cały smartfon nieco mniejszy, o korzystniejszych proporcjach, natomiast niemalże identyczny hardware. Aparaty tylne co prawda nieco słabsze, jednak i tak robiące zdjęcia na poziomie S7E. G6 ma też mimo wszystko trochę lepszą żywotność baterii. No i rozwiązanie tańsze o niemal 500 zł.
 #1025039  autor: antonio7
 10 paź 2018, 18:55
tattared pisze:Wydaje mi się, że jeżeli ma to być smartfon dla kobiecej dłoni, to lepszym wyborem byłby jednak LG nie V30, a G6. Wyświetlacz i cały smartfon nieco mniejszy, o korzystniejszych proporcjach, natomiast niemalże identyczny hardware. Aparaty tylne co prawda nieco słabsze, jednak i tak robiące zdjęcia na poziomie S7E. G6 ma też mimo wszystko trochę lepszą żywotność baterii. No i rozwiązanie tańsze o niemal 500 zł.
G6 ma lepszą baterię od V30? To jakiś żart?

Rozwiązanie tańsze o niemal 500 zł, z gorszą zdecydowanie wydajnością, z gorszym aparatem, dodatkowo prawdopodobnie już telefon nie będzie aktualizowany do nowszych andków. Zakup stulecia.

Już nie wspomnę o tym, że dla większości kobiet im telefon większy tym bardziej atrakcyjniejszy, oczywiście w rozsądnych proporcjach.

Maciej Loret pisze:Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
 #1025652  autor: gramacz
 13 paź 2018, 20:00
Tani, wydajny i dobry telefon dla kobiety z dobrym aparatem (efekt bokeh), radiem i dobrą baterią 4000mAh to LeRee le 3 (B20) lub jego odpowiednik LeEcoo Cool 1 bez LTE B20 za to z większą pamięcią 4GB

LeEco Cool 1 z kuponem do wyrwania za 380zł , LeRee też można dorwać za 400zł. nic lepszego do 500zł na rynku nie ma.
 #1026845  autor: giginski
 18 paź 2018, 07:32
Chyba źle zrozumiałeś gramacz mój post, nie szukam telefonu taniego, ale może komuś się przydać Twoja informacja.