DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
 #582879  autor: uPaid
 17 wrz 2012, 14:30
[center]Obrazek[/center]

Poklikaj, przeklikaj i sprawdź jak działa mPotwór.

Wyślij nam swoją opinię, propozycje zmian na: [email protected] z dopiskiem „Telepolis”.

Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy i wcielimy w... aplikację :)

[center]Obrazek[/center]

zobacz jak działa mPotwór! - http://youtu.be/7lYb_kEvXaI

Wystarczy tak niewiele aby zgarnąć:
- zegarek PayPass naładowany 100 zł na zakupy zbliżeniowe,
- 10 zasileń telefonu na 50 złotych,
- 3 kubki z facjatą mPotwora i mPotwory czyścioszki!.

[center]
ObrazekObrazekObrazek
[/center]

mPotwora można pobrać z: www.nakarmtelefon.pl – aplikacja dostępna jest na telefony z Androidem lub iOS-em .

Regulamin konkursu dostępny jest: tutaj.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Zespół uPaid.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez uPaid, łącznie zmieniany 2 razy.

uPaid - doładowania telefonu prosto z karty płatniczej, poznaj aplikację mPotwór z nakarmtelefon.pl! ;)

 #582904  autor: Maniiiek
 17 wrz 2012, 15:38
Uzupełnijcie regulamin o to, że trzeba się zarejestrować a nie tylko pobrać.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #582906  autor: PalonyLolek
 17 wrz 2012, 15:48
No i ja biedaczek z Symbianem już potwora mieć na telefonie nie będę...
Ktoś kto ma dostęp do neta poza tym forum mógłby przybliżyć (chociaż ogólnikowo) co to za apka, bo nie wiem, może warto kartę przełożyć do innego telefonu?

 #582909  autor: uPaid
 17 wrz 2012, 15:58
Poprawiony regulamin już został wysłany, lada moment się aktualizuje, dziękujemy za zwrócenie słusznej uwagi :).
Nasz mPotwór to aplikacja do zasileń pre-paid - bezpośrednio z karty płatniczej. Podpina się ją do numeru telefonu i dzięki temu można zasilać dowolne konto z poziomu smartfona. Serdecznie zapraszamy do testowania!

uPaid - doładowania telefonu prosto z karty płatniczej, poznaj aplikację mPotwór z nakarmtelefon.pl! ;)

 #582910  autor: Maniiiek
 17 wrz 2012, 16:00
PalonyLolek, a taka, że doładowujesz sobie konto przez telefon płacąc kartą. Oczywiście dane z karty masz zapisane w aplikacji.

[ Dodano: 2012-09-17, 16:20 ]
I poszło 7 propozycji :-D

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #583092  autor: bledos
 18 wrz 2012, 09:36
Super, nie pobiorę ale dwie uwagi już mam. Pierwsza: nie każdy ma Androida, druga: nie każdy ma iPhone. Osobiście posiadam n900 z Maemo i n9 z Meego i z aplikacji już nie skorzystam. Tak, wiem, systemy są niszowe i nieperspektywiczne - myślę jednak, że wersja w Javie ucieszyłaby też osoby nie mające smartfonów. Wyobraźcie sobie, że oni też doładowują telefony...

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #583119  autor: uPaid
 18 wrz 2012, 11:20
Zdradzimy, że wersja javowa już jest w drodze :). Pierwsze uruchomienie będzie w T-mobile, trwają ostatnie testy.

uPaid - doładowania telefonu prosto z karty płatniczej, poznaj aplikację mPotwór z nakarmtelefon.pl! ;)

 #583125  autor: rafwoj
 18 wrz 2012, 11:43
czy w filmowej instrukcji nie chodzi o kod cvv2, zamiast podanego cvc2?

 #583128  autor: uPaid
 18 wrz 2012, 11:53
Karty MasterCard mają kod CVC2, natomiast visowe CVV2. mPotwór obie obsługuje.

uPaid - doładowania telefonu prosto z karty płatniczej, poznaj aplikację mPotwór z nakarmtelefon.pl! ;)

 #583475  autor: dario321
 19 wrz 2012, 19:48
bledos pisze:posiadam n900 z Maemo i n9 z Meego i z aplikacji już nie skorzystam.
w n9 nitdroida (androida 4.1) mozesz doinstalowac :wink:

 #583548  autor: bledos
 20 wrz 2012, 07:55
dario321, pewnie, ale nie chcę się rozstawać z gwarancją :)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #583587  autor: Edmund
 20 wrz 2012, 12:10
mPotwora można przetestować za pomocą emulatora Androida - Bluestacks: http://bluestacks.com/

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #583618  autor: TheArt
 20 wrz 2012, 13:57
Kto wydaje takie badziewia, po co i na co.

 #583639  autor: dario321
 20 wrz 2012, 14:54
@bledos
bez przesady :wink:

 #583650  autor: Maniiiek
 20 wrz 2012, 16:28
TheArt pisze:Kto wydaje takie badziewia, po co i na co.
Po to, żeby szybko doładować konto. Fakt, jest kilka braków, ale właśnie po to jest ten konkurs.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #585953  autor: uPaid
 02 paź 2012, 10:22
Serdecznie dziękujemy za przesłane opinie i propozycje - naprawdę ciężko nam było wybrać Zwycięzcę...

Pierwsze miejsce przyznaliśmy Panu [RODO] - GRATULACJE. W sprawie nagród - odzywamy się e-mailowo :)

Dziękujemy za wspólną zabawę, którą wzięliśmy sobie do serca, wiele naszych zamierzeń zostało potwierdzonych - że takie rozwiązania są potrzebne, a i zostaliśmy zainspirowani do kolejnych aktualizacji :).

Zapraszamy do przeklikania mPotwora - październik witamy promocjami! ;D

Pozdrawiamy,
Zespół uPaid z mPotworem na czele!

uPaid - doładowania telefonu prosto z karty płatniczej, poznaj aplikację mPotwór z nakarmtelefon.pl! ;)

 #585958  autor: Maniiiek
 02 paź 2012, 11:35
Drugie miejsce. Kubek jest mój :-D

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #585994  autor: mPablo
 02 paź 2012, 15:04
Też zostałem laureatem - kubek i doładowanie 50 PLN trafia do mnie :D

Dobrze, że wyszliście z testami aplikacji do ludzi na telepolis.pl, bo dzięki temu mPotwór będzie jeszcze lepszy.

 #586405  autor: uPaid
 04 paź 2012, 10:53
Przyjemność po naszej stronie!
Wdrażanie poprawek zajmie nam trochę czasu, ale najważniejsze, że otrzymaliśmy dużo konstruktywnych uwag, opinii... komplementów też :).
Zapraszamy do przeklikania mPotwora, mam nadzieję, że nie raz Was jeszcze zaskoczymy...

uPaid - doładowania telefonu prosto z karty płatniczej, poznaj aplikację mPotwór z nakarmtelefon.pl! ;)