DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
  • Strona 2 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

 #518200  autor: wyzwolenia
 26 lis 2011, 14:50
Zdefinowalem w koncu karte, chce zrobic zasilenie portfela. Wpisje 2,31 i dostaje na twarz beznadziejny komunikat Zasilenie narusza limity transakcji.
Co za masakra z tym mpay :(

[ Dodano: 2011-11-26, 14:51 ]
numer play no bo taki uzywaja. Jak by byl z T- to bys pytal czemu nie play ;)?

 #518212  autor: osachorzow
 26 lis 2011, 16:13
Sig pisze:Czy można doładować INNY numer telefonu, niż ten, z którego ten kod piszemy?
można dowolny!
Sig pisze:Wydaje mi się, że nie, bo np. jak określić sieć, tego innego telefonu, jeżeli nie da się przez internet, a tylko podając jego numer w telefonie, w którym piszemy kod? To musi być telefon, z którego piszemy. Tak to rozumiem.
mPay sam ustala w jakiej sieci działa doładowywany telefon więc nie trzeba określać sieci (w sumie to tak powinno być wszędzie ;) skoro oni potrafią).
Sig pisze:Swoją drogą ten mPay jest zabawny. Będę ładował albo Play, albo Orange, ale chciałem zobaczyćjak wygląda to dla T-Mobile:
Zadzwoń na numer 791 145 145
Sig pisze: Tyle to ja przecież wiem, ale DLACZEGO to jest numer Play, o to chodziło...
Bo T nie obsługuje kodu *145#. Ale z telefonu innej sieci możesz zasilić kodem telefon w T.
wyzwolenia pisze:Zdefinowalem w koncu karte, chce zrobic zasilenie portfela. Wpisje 2,31 i dostaje na twarz beznadziejny komunikat Zasilenie narusza limity transakcji.
Też przez to przechodziłem ;) BOK odpisało że minimalna kwota doładowania z karty mastercard to 25zl więc nie da się mniej (przy mniejszym doładowaniu telefonu)

 #518215  autor: dreapheus
 26 lis 2011, 16:28
Też przez to przechodziłem BOK odpisało że minimalna kwota doładowania z karty mastercard to 25zl więc nie da się mniej (przy mniejszym doładowaniu telefonu)
Śmieszne- czyli zgodnie z regulaminem promocyjne podwojenie z kartą mastercard dotyczy kwot 5, 10, 25 ale minimalne zasilenie to 25 zl??

 #518217  autor: osachorzow
 26 lis 2011, 16:35
dreapheus, śmieszne, ale nie do końca ;) Możesz zasilić portmonetkę na 25zł, a potem przez kolejne 5 etapów zasilać telefony po 5zł, zgarniając 25 ekstra ;)

 #518226  autor: tomko111
 26 lis 2011, 17:17
Można przecież doładować portmonetkę za 25zł i doładować za 5zł. Pozostałe 20zł możemy wypłacić z Mpay (biorą prowizję 1zł) prosto na nasze konto bankowe. :)

 #518229  autor: wyzwolenia
 26 lis 2011, 17:24
tomko111 pisze:Można przecież doładować portmonetkę za 25zł i doładować za 5zł. Pozostałe 20zł możemy wypłacić z Mpay (biorą prowizję 1zł) prosto na nasze konto bankowe. :)
cyzli kradna 1zl. Denerwuje mnie ze ze wszstko jest poukrzwane gdzes przed nami.

 #518243  autor: muchakk
 26 lis 2011, 18:21
wyzwolenia doładuj portmonetke przez przelew z ich strony :-) Ja tak zrobiłem i moje zasilenia normalnie zostały objęte promocją :-)

 #518245  autor: Robaas
 26 lis 2011, 19:01
muchakk, też tak zrobiłem, doładowałem do pełnych 10 zł z mtransferu i podwoiło, ale obawiam się, że z całą kwotą nie przejdzie, w promocji mowa o kartach MC:)
co do kwot jak się zasila przez telefon podaje do wyboru jak dobrze pamiętam 25,50 i 75zł.
upaid był przyjaźniejszy...

 #518249  autor: osachorzow
 26 lis 2011, 19:09
muchakk, Robaas, a próbowaliście doładowywaliście w jednym cyklu dwa razy (np 5 i 10 czy 10 i 25), a jeśli tak to czy podwoili obydwa doładowania?

 #518254  autor: Wiola_K
 26 lis 2011, 19:38
Doładowałam teściowi z mPay za 25 zł. i nie przyszło mu drugie gratisowe. Robiłam to 21.11. Napisałam do nich reklamacje. Ciekawe czy odpiszą? Ja doładowałam portmonetkę raz za 23 zł. Można mniejszą kwotą niż 25 zł.

 #518255  autor: Sig
 26 lis 2011, 19:38
wyzwolenia pisze:
[ Dodano: 2011-11-26, 14:51 ]
numer play no bo taki uzywaja. Jak by byl z T- to bys pytal czemu nie play ;)?
Double facepalm.
Wyzwolenia, ty się zastanawiasz nad tym co piszesz, czy tak sobie po prostu... Eh, może w punktach zrozumiesz:
1) Na ten numer dzwonią tylko klienci T-Mobile, bo pozostali obsługują kodami
2) Dlatego dziwi mnie, że jest w Play, a nie w T-Mobile, lub stacjonarny - przez to JEDYNI użytkownicy tego numeru mają drożej
3) Nie ma powodu, aby mieli drożej, bo mPay z samego faktu posiadania numeru w Play nie ma profitu. To nie jest numer premium, więc powinien być dla nich obojętny...

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz zdziwienie...

[ Dodano: 2011-11-26, 19:43 ]
osachorzow pisze:muchakk, Robaas, a próbowaliście doładowywaliście w jednym cyklu dwa razy (np 5 i 10 czy 10 i 25), a jeśli tak to czy podwoili obydwa doładowania?
Pytałem o to BOK, ale pewnie odpiszą jak się promocja skończy :-).
W każdym razie w poniedziałek (eh, że też ten Elixir nie działa w weekendy...) będę ładował za 25, ale jakby z BOK raczyli odpowiedzieć, czy ładując w jednej turze za w sumie 5+10+25=40 uzyska się po jej zakończeniu podwojenie 40 (wszystkich pojedyńczych doładowań), to napiszę.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #518284  autor: markoz7874
 26 lis 2011, 21:19
Czy ktoś próbował w ten sposób doładować operatora wirtualnego? (np. mbank mobile - wirtualny operator plusa GSM)

 #518293  autor: mungo
 26 lis 2011, 21:45
markoz7874 pisze:Czy ktoś próbował w ten sposób doładować operatora wirtualnego? (np. mbank mobile - wirtualny operator plusa GSM)
Nie udało się doładować. Dostałem SMSa że "transakcja została wycofana".

 #518356  autor: wyzwolenia
 27 lis 2011, 12:02
Sig pisze:Wyzwolenia, ty się zastanawiasz nad tym co piszesz, czy tak sobie po prostu... Eh, może w punktach zrozumiesz:
1) Na ten numer dzwonią tylko klienci T-Mobile, bo pozostali obsługują kodami
2) Dlatego dziwi mnie, że jest w Play, a nie w T-Mobile, lub stacjonarny - przez to JEDYNI użytkownicy tego numeru mają drożej
......
Mam nadzieję, że teraz rozumiesz zdziwienie...
Hmmm rozumie w 100% oraz zasade dzialania tego numeru. Problem z tym ze Ty nie rozumiesz. To co pisze "tak sobie" lepiej zrozum bo:
ad1. Ten numer moze uzyc kazdy. Nawet osoby z play bez problemu. Wiec NIE TYLKO ale kazdy. A to ze zal Ci kilku dziesieciu groszy na telefon to juz inna sprawa - ale tu musisz sobei poradzic w swojej glowie z tymi problemami a nie wylewac flustracje :P
Przeciez i tak dostajesz 100% wiec kilka groszy Cie nei zbawi.

 #518358  autor: zainteresowany
 27 lis 2011, 12:18
jeśli doładowałem konto 25 zł w piątek o 10.00 a etap kończył sie w piątek o 12.00 to kiedy powinien dostać bonus? po 12.01 czy dopiero we wtorek?

 #518373  autor: wyzwolenia
 27 lis 2011, 13:19
wg mnie w piatek

 #518380  autor: Sig
 27 lis 2011, 13:57
wyzwolenia pisze:
Sig pisze:Wyzwolenia, ty się zastanawiasz nad tym co piszesz, czy tak sobie po prostu... Eh, może w punktach zrozumiesz:
1) Na ten numer dzwonią tylko klienci T-Mobile, bo pozostali obsługują kodami
2) Dlatego dziwi mnie, że jest w Play, a nie w T-Mobile, lub stacjonarny - przez to JEDYNI użytkownicy tego numeru mają drożej
......
Mam nadzieję, że teraz rozumiesz zdziwienie...
Hmmm rozumie w 100% oraz zasade dzialania tego numeru. Problem z tym ze Ty nie rozumiesz. To co pisze "tak sobie" lepiej zrozum bo:
ad1. Ten numer moze uzyc kazdy. Nawet osoby z play bez problemu. Wiec NIE TYLKO ale kazdy. A to ze zal Ci kilku dziesieciu groszy na telefon to juz inna sprawa - ale tu musisz sobei poradzic w swojej glowie z tymi problemami a nie wylewac flustracje :P
Przeciez i tak dostajesz 100% wiec kilka groszy Cie nei zbawi.
No nie wytrzymam... Człowieku, ja doładuję w poniedziałek numer Orange i zrobie to kodem, o co ci chodzi?
Tak, może dzwonić, każdy ALE z T-Mobile MUSZĄ zadzwonić, bo nie mają WYBORU kodu. Dotarło? Powiedz mi, czy podczas swojej edukacji miałeś zajęcia z logiki? Bo wątpię.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #518385  autor: wyzwolenia
 27 lis 2011, 14:28
A Ty miales wg edykacje bo zacznam wapic ze rozumiesz slowo pisane.
I przestan mnie obrazac.

 #518394  autor: Vieslav
 27 lis 2011, 15:09
MPay istnieje od dłuższego czasu. Na początku kodem można było się posługiwać tylko w sieci Play i Plus, dla pozostałych zarezerwowany był numer tutaj podany, który funkcjonuje od początku. Myślę, że dyskusja "dlaczego w Play" jest już przeterminowana i trzeba było podjąć temat kilka lat temu, gdy mPay zaczynał działać.

 #518516  autor: radiatorex
 28 lis 2011, 11:51
Dostałem dzisiaj odpowiedź z BOK-u. W czasie jednego etapu bonusowego można otrzymać do 40 zł bonusu, czyli jak się domyślaliśmy wcześniej. Odnośnie opóźnień jakie się mogły pojawić w weekend, to "chwilowe urwanie głowy" i wszystko jest już w porządku. No cóż, do pompowania, póki jeszcze są ;)
  • Strona 2 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7