DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
  • Strona 3 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16

 #472933  autor: user_delete19
 27 kwie 2011, 18:24
Xy pisze:Transakcja kartą na kwotę 100 złotych lub wyżej. Czyli jedno tankowanie albo zakupy albo wyjście do kina + restauracja i warunek spełniony. Ja właśnie płacę kartą. Wygodniej.
Ja też, ale czasami nie płacę tylko przelewy robię - jeszcze wygodniej bo dowożą do domu :P
Przyczepiłem się bo wspomniane było "zero opłat" a to jest ewidentna nieprawda (nigdzie nie wspomniano "dla mnie" :P )
Co kto lubi. Mnie zaskoczyło pierwszy raz. Ale teraz widzę, że jest znacznie lepiej niż było wcześniej.
Mnie przeszkadza to, że żeby sprawdzić stany rachunków trzeba się namachać myszką, a przy kilku i różnych typów można **** dostać :/ Bo tabelka z saldami na pierwszej stronie to zbyt skomplikowana... poza tym nadużywanie dymów po najechaniu mychą jest irytujące a oszczedność miejsca zerowa...

 #472939  autor: KC-KARLOS
 27 kwie 2011, 18:43
A co myślicie o Banku BPH? Niedawno tam założyłem konto wraz z ROR Sezam Oszczędzam Plus. Korzystanie przez telefon i Internet oraz utrzymywanie tego konta jest za darmo. Jeśli miałbym kartę, wtedy płacę ok. 8 zł/mies. za nią, albo 0 zł jeśli zrobię nią minimum 4 transakcje bezgotówkowe o dowolnej kwocie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #473028  autor: kowcio
 28 kwie 2011, 09:54
Karlos20 pisze:A co myślicie o Banku BPH?
Wystarczy, że muszę im raty spłacać :] i to jeszcze bardzo długo.
Oj, to ja się nie wypowiadam w tym temacie. Mam konto w największym, a zarazem najdroższym banku polskim i... dobrze mi tam jest.
Nigdy nie miałem konta w innym banku i chyba tak zostanie, bo zmieniać nie zamierzam. No ale za darmo to mi kopa w tyłek zasadzić mogą, płacę nawet za bankowość elektroniczną.

 #473739  autor: Xavi
 01 maja 2011, 17:04
Może orientujecie się w których bankach jest konto darmowe (lub z min. opłatą) aby była do niego dodawana karta debetowa wypukła? Poza tym darmowe przelewy przez net, szybkie płatności (jak mtransfer). Ogólnie przy jak najmniejszych opłatach. Bankomaty nie mają znaczenia.

 #473759  autor: user_delete19
 01 maja 2011, 20:11
po co Ci 'debetowa wypukla'? O_x AFAIR to chyba jedyna zaleta embessowych to mozliwosc placenia w 'zelazkach', ale obecnie i takowych sie chyba nie spotyka...?

ja wiem tylko o czeskim mbanku :D

 #473821  autor: Jedrker
 02 maja 2011, 11:04
wypukłą debetówkę można mieć w aliorbanku ;-)
Przelewy darmowe, a szczegóły na stronie banku.

 #473838  autor: kowcio
 02 maja 2011, 12:29
Wypukłą można płacić np. przez Internet czy zawrzeć umowę u operatora (ja w Play właśnie na taką kartę umowę podpisałem). Tak więc ma swoje ogromne zalety :mrgreen:

 #473965  autor: user_delete19
 03 maja 2011, 00:23
kowcio pisze:Wypukłą można płacić np. przez Internet czy zawrzeć umowę u operatora (ja w Play właśnie na taką kartę umowę podpisałem). Tak więc ma swoje ogromne zalety
Ja moją płaską z mbanku też płace przez internet (tylko trzeba sobie via łebowe międzymordzie limit z 0 na więcej złotych dukatów zmienić (-; )

Umów terminowych boję się bardziej niż świeconej wody, więc ta zaleta też odpada xD

 #476484  autor: Xavi
 18 maja 2011, 10:50
kowcio pisze:Wypukłą można płacić np. przez Internet czy zawrzeć umowę u operatora (ja w Play właśnie na taką kartę umowę podpisałem). Tak więc ma swoje ogromne zalety
Dokładnie o to chodzi.
wojciech pisze:Ja moją płaską z mbanku też płace przez internet (tylko trzeba sobie via łebowe międzymordzie limit z 0 na więcej złotych dukatów zmienić (-; )

Umów terminowych boję się bardziej niż świeconej wody, więc ta zaleta też odpada
No cóż każdy potrzebuje co innego Tobie nie potrzeba mnie tak.

 #477247  autor: kowcio
 22 maja 2011, 10:06
Jak to mówią- lepiej mieć, niż nie mieć. Czasami może się przydać..

 #479322  autor: kerim36
 02 cze 2011, 17:09
no i mBank się skiepścił... http://www.mbank.pl/blog/artykul,972.html
niestety
ale 2zl to i tak nie wygorowana stawka, tym bardziej ze wydanie nadal pozostaje bez oplat

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #479337  autor: user_delete19
 02 cze 2011, 18:03
kerim36 pisze:niestety
ale 2zl to i tak nie wygorowana stawka, tym bardziej ze wydanie nadal pozostaje bez oplat
To już lepiej iść do konkurencji gdzie przy podobnych warunkach ma się wszystkie bankomaty za free...
IMHO zamiast pchać nie wiadomo ile sieci do darmowej debetówki mogli zostać przy euronecie... jakby ktoś chciał to wciąz miałby wszystkie za 5zł, reszta miałaby kartę za 0 i mogłaby spokojnie sobie nią płacić w razie potrzeby...

 #479352  autor: MELONITO
 02 cze 2011, 19:16
W związku z wprowadzeniem tej opłaty za kartę w mBanku. Rozglądam się za innym bankiem. Co polecacie ? Ogólnie szukam czegoś podobnego do mBanku.

Priorytetowe sprawy:
1. bezpłatne przelewy internetowe
2. bezpłatna karta debetowa
3. 0zł za prowadzenie (bez żadnych miesięcznych wpływów)

 #479361  autor: maciek764
 02 cze 2011, 20:17
No to zwijamy się z mBanku. Gdzie radzicie, żeby było całkowicie za darmo? (bardzo mało transakcji)

 #479365  autor: forum_tg
 02 cze 2011, 20:24
jak wczesniej bylem za mBankiem, to teraz dla mnie jest nic nie warty, albo się jest za free, albo nie.
Jeżeli już płacić (albo mieć obowiązek płacenia jak sie czegoś nie zrobi) to lepiej isc gdzie się ma jakieś profity, czyli ING, więc tak też zrobiłem i założyłem konto w ING. Wydanie 100 zł, to nie problem bo na samo paliwo miesięcznie wydaje co najmniej 3 razy więcej, a nie nie mowie o codziennych zakupach, jednakże samo zachowanie jest okropne!

 #479398  autor: user_delete19
 02 cze 2011, 22:02
tomektg, przy czym w ING od razu dostajesz wszystkie bankomaty za darmo a nie tylko garstke... no i jest kilka innych bonusów...

MELONITO, maciek764, z takich zupełnie darmowych to na razie getinonline mi przychodzi do glowy, dbNET ma wymóg jednej transakcji kartą, alior i PKO bp minimalnych wpłat...

 #479456  autor: waeren
 03 cze 2011, 07:42
A mnie trzyma jeszcze jedna rzecz w mBanku (trzymały dwie, ale kredytu już się pozbyłem:), mam dwa emax'y, i jest to bardzo funkcjonalne dla mnie bo mogę sobie podzielić kasę, i mam przegląd wszystkiego z jednego okna, czy wiecie kto proponuję coś podobnego, bo też bym się rozstał z mBankiem, ale nie chcę się logować do 3 różnych kont, tylko mieć dwa subkonta, o funkcjonalności emax'a, czyli bez limitu przelewów w miesiącu?

szukałem i szukałem i znów wróciłem do abo Play.....nic lepszego dla mnie na razie nie wynaleziono:)

 #479464  autor: user_delete19
 03 cze 2011, 08:31
ING, masz OKO (możesz mieć ile chcesz OIDP) i (znowu, bo po redesignie nie bylo tego) masz znowuż podgląd wszystkiego na jednej stronie.

Chociaż chyba w każdym (większości?) banku masz subkonta podpięte do jednego loginu...
  • Strona 3 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16