DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1170332  autor: adipower12
 26 kwie 2024, 21:00
Witam serdecznie wszystkich pytanie do was co lepsze a2 czy TM?
Ma mi to służyć głównie do internetu, Spotify, YouTube, od czasu do czasu gry online, komunikatory Signal, Messenger itp…
Puki co korzystam z oferty na kartę z sieci NJU (Orange) lecz zasięg jest fatalny a zaznaczam mieszkam w Gdańsku na pograniczu Osowy/Owczarni, brak LTE w domu a najbliższy ich nadajnik znajduje się około 3-4 km od mojego miejsca zamieszkania, głównie z tego powodu myślę o zmianie operatora jakby ktoś pytał karta SIM z NJU zmieniana osobiście w salonie Orange co nie przyniosło skutku.
Pozdrawiam! :wink:
 #1170333  autor: KC-KARLOS
 26 kwie 2024, 21:23
adipower12:
1. btsearch.pl - sprawdź sobie dokładną listę nadajników (jeśli masz kłopot z Orange/T-Mobile - może sprawdź czy Play lub Plus uratuje sytuację).
2. Kup startery z Plusa i Playa no i testuj jakość transmisji.
3. Po testach dopiero zdecyduj co chcesz.
Mała podpowiedź:
Obrazek

Babciagienia1p: faktycznie jakiś błąd się wkradł. Poprawiłem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥