DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1169466  autor: kpc211
 10 kwie 2024, 12:08
Obecnie korzystam z oferty Playa po Red Bullu jak w temacie. Do niedawna byłem z niej zadowolony. Doładowywałem cyklicznie co 100 dni po 50 zł, miałem z tego internet z bonusu za doładowanie, który mi bez problemu wystarczał i jeszcze zostawało. Podobnie z kasą z doładowania, której przy niskich cenach Playa i Stanie Darmowym spokojnie wystarczało na moje rozmowy i SMS-y.

Niestety Play się ostatnio zepsuł. Wycofali SD, chyba namieszali coś z tymi bonusami internetu (nagle dużo więcej go schodzi, chociaż nie korzystam z internetu wcale intensywniej), no i teraz czarę goryczy przelały podwyżki cen połączeń i SMS-ów. Mieli do niedawna jedne z najniższych cen, a teraz są strasznie drodzy, 80 gr za SMS-a to nic innego jak zdzierstwo... W efekcie tych pakietów zaczęło mi brakować.

Na czym mi zależy? Numer jeden to zachowanie obecnej ceny ok. 15 zł, poza tym to przede wszystkim internet - w formie bonusów za doładowania lub innej, ale żebym mógł dalej z niego swobodnie korzystać. Dalej - ceny połączeń i SMS-ów oraz to, że wolalbym, by to nie był Orange (nie mam nic do nich, ale mam ich na służbówce, a jak już noszę dwa telefony, fajnie mieć je w różnych sieciach).

Z rzeczy, jakie znalazłem, to oferta na kartę Orange (Free). Z bonusami za doładowania wygląda to podobnie do oferty Redbulla, i też doładowania za 50 zł opłacają się najbardziej (tyle, że są ważne 93, a nie 100 dni). Inne sieci mają podobne oferty z bonusami, ale tam, gdzie znalazłem, te bonusy są ważne krócej (nawet, jeśli konto pozostaje ważne 100 dni). Co jeszcze udało mi się wyszukać, to tuBiedronka - tam za doładowanie za 20 zł dostaje się bonus internetu 5 GB, a do tego za te 20 zł z doładowania można sobie kupić cykliczny pakiet 500 minut + 500 SMS + 2 GB. Ale to wychodzi dosyć drogo (20 zł na miesiąc zamiast 15 czy 16 zł... wiem, że cebulę, ale jak da się kilka zł zaoszczędzić, to czemu nie?), no i nie zostaję z żadną kasą na koncie na jakieś ewentualne połączenia premium (czasem trafiają się takie infolinie, gdzie nie ma normalnego numeru telefonu, tylko np. taka z 801... najbardziej lubią to linie lotnicze) czy na dokupienie sobie jakiegoś pakietu pod roaming w UE. No i jak wygląda przeniesienie numeru do Biedronki, to się robi w salonie T-Mobile?

Macie pomysł, czym jeszcze mógłbym się zainteresować?
 #1169480  autor: babciagienia1p
 10 kwie 2024, 14:38
@kpc211
Jeśli chcesz przycebulić, to:
1) przeniesienie numeru do Plusha
2) uzbieranie - w ramach rabatu 100%, bezpłatnego pakietu BL+35 GB kumulacja i promocji 4800 GB na lata - 1335 GB "na wieki"
3) aktywacja promocji 4 doładowania i gratis
4) po 97 dobach, przedłużenie ważności konta o 365 dób za 10,- zł
5) dezaktywacja pakietu BL+35 GB kumulacja i aktywacja w zależności od potrzeb:
a) Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu +10 GB + socjalistyczne za 25,- zł
b) Internet, rozmowy bez limitu + 3 GB za 20, -zł
c) Rozmowy bez limitu za 20,- zł.
Przy umiejętnym korzystaniu z doładowywania "szóstkami" (6,- zł), dostaniesz w ujęciu długoterminowym:
5a) za maksimum 15-16,- zł
5b) za maksimum 12,- zł
5c) za maksimum 12,- zł.
Z uzbieranych 1335 GB można korzystać dłużej.

PS.1. Możliwe, że będą potrzebne reklamacje, ale ostatnio są rozpatrywane pozytywnie, w ciągu maksimum 7 dni. Czasami, nawet, w ciągu 24 godzin.
PS.2. Niestety, kasa na koncie będzie zawsze.
 #1169483  autor: kpc211
 10 kwie 2024, 16:15
Nie no, nie dopisałem, ale zależy mi na bezobsługowej opcji, moje cebulenie ma pewne granice...

To chyba zostaje Orange, a jak będzie mi tam brakowało minut, to przejdę do Biedronki. O ile znajdę salon TMB, w którym będą umieli przeprocesować migrację numeru do tej sumbarki :)
 #1169619  autor: pillsxp
 14 kwie 2024, 11:22
Ja ostatnio siostrzenicy kupiłem Lyca Mobile w tamtym roku i za ok 13 zł czyli opłaciłem na cały rok za 163,20 pakiet rozmów i sms'ów bez limitu plus co miesiąc po 35GB internetu.
Minusem jest tej sieci brak MMS'ów oraz gdy coś się zepsuje to rozmowa ich biurem obsługi jest tragiczna.
Znajomy ma w UK ich i miał cyrki bo smsy mu sie dochodziły a te barany nic nie kumały z bok.
Musiał zrezygnować z ich usług i zmienił sieć bo nie szło się dogadać z Lyca.
Jest jeszcze Fonia za ok 13 zł po opłaceniu z góry za chyba rok.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.