DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1168855  autor: neira
 28 mar 2024, 22:49
Dzień dobry,
poszukuję niedrogiego w utrzymaniu numeru dla dziecka we wczesnej podstawówce. Zrezygnowaliśmy ze SmartWatch - zależy głównie na lokalizacji i sporadycznych połączeniach/SMS (częściej odbierane niż wykonywane, ale może być dodatkowo nolimit). Prócz pakietu danych potrzebnych do lokalizacji internet nie będzie używany. Nie mam pojęcia, ile GB będzie potrzebne (mam nadzieję, że do 2GB na miesiąc da radę). Nie mamy żadnego startera. Zasięg w mieście, więc wszystkie sieci wchodzą w grę.
Mam abonament w Premium, tam oferta 19,90. W Vectrze też podobnie, w NJU z haczykami (ale do 3GB i potem ze stażem rośnie?). Orange Free najlepszą alternatywą, o ile promocja jeszcze aktualna? Da się jeszcze gdzieś wycisnąć poniżej 20zł?