DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1168419  autor: darekka
 20 mar 2024, 21:24
itm pisze:
20 mar 2024, 19:51
#darekka Masz racje!!! konsultant na czacie w aplikacji wyjaśnił że to była pomyłka systemu. Że mieli jakąś awarię teraz widzę że mam 199,93GB ważny 302 dni czyli 100% racji że wszystko się kumuluje! Toż to perpetuum mobile!!! szkoda że zniknęła opcja 100GB za apk.
jest do 31 stycznia 2025 100GB za apke więc jak nie widzisz opcji aktywacji w apce to na czacie dodadzą ręcznie i te 100GB doda się do już posiadanych prawie 200GB i nabierze ich ważności .
Regulamin https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... ec87c7c8cf

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1168445  autor: itm
 21 mar 2024, 09:57
Boję się cokolwiek złaszać. Jak aktywowałem zgody dostałem SMS "Gratulacje! Otrzymujesz bonus 200 GB na 31 dni. Ilosc i waznosc srodkow sprawdzisz wygodnie w aplikacji Moj Orange (www.orange.pl/appmo)." Dopiero w aplikacji jest "Bonus Internetowy za doładowania" informacja że pozostało 199,95 GB ważny 331 dni.

Poprzednio jak na pierwszej przeniesionej karcie SIM skończyło się 2GB lejek był wystarczająco szybki dla nawigacji i muzyki online. Zużycie w aplikacji pokazywało już ponad 2,4GB
Zachęcony tym faktem przeniosłem kolejną kartę. Po aktywacji pakietu 2GB na 2giej. Na SIM nr1 lejek spadł do nieużywalnych 32kb.
Reklamacja nic nie dała, bo wszystko jest zgodne z regulaminem.

Jeśli skończy się 200GB lub zgodnie z SMS dezaktywuje pakiet poproszę o kolejne 100GB jak mniemam przysługuje tylko na jedną pierwszą kartę.