DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1166451  autor: jazzzy
 18 lut 2024, 00:12
Jadę do UK na tydzień i potrzebuję kilka GB internetu.
Jak rozumiem przez to że to strefa 1B to pakietowego zasobu nie wykorzystam i najprościej będzie pewnie kupić na miejscu starter. Czy ktoś może polecić najkorzystniejszą ofertę prepaid na miejscu ?
Esim mi niepotrzebny bo nie mam aktualnie urządzeń to obsługujących.
 #1168194  autor: jazzzy
 17 mar 2024, 13:48
Kupiłem LycaMobile i mogę się podzielić opinią na przyszłość.

Warto ALE trzeba mieć na uwadze że nie jest łatwo kupić ich SIMa, trzeba zrobić wycieczkę po paru spożywczakach albo jak jest możliwość od razu uderzyć do obrandowanego punktu.

Kupujemy SIM za 1 funta a następnie u sprzedawcy trzeba jeszcze kupić e-voucher na 5 funtów więc łączny koszt to 6 funtów a nie 5 jakby się mogło wydawać. Podobnie nie ma jak w PL że kupuję, wkładam i działa. Tutaj trzeba najpierw zrobić doładowanie kodem a potem aktywację pakietu oraz ręcznie skonfigurować APN oraz wybrać sieć EE.

Jak już wszystko ruszy to naprawdę zasięg jest super na wiosce i w miastach.

Jedna rzecz której nie wiedziałem przez wyjazdem to HACZYK że 5GB dostaniemy jak zamówimy online a jak kupujemy w sklepie to tylko 3GB [Customer purchasing via Retailer / USSD/ iVR applicable for 3GB data allowance.] Zatem to już się robi mniej opłacalna oferta skoro wychodzi po 10zł za 1GB.

Pozytywna ciekawostka : cały ten transfer z UK jest do wykorzystania w UE więc ile netu tam kupimy mamy do wykorzystania też poza krajem bez przeliczników jak u nas.

właśnie się dowiedziałem że do UK dla opcji esim to ciekawie wychodzi ukraiński Lifecell bo zakup esima to 5zł a pakiet 15GB kosztuje 20zł