DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1166145  autor: prezes22
 14 lut 2024, 12:27
Właśnie doczytałem, że mając ofertę na kartę GO XS w T-Mobile nie mam żadnego pakietu internetu (poza tym, który dostaję gratis po doładowaniu), co oznacza, że w tej ofercie nie mam również żadnego pakietu (choćby najmniejszego) na internet w roamingu UE. Jaka jest najtańsza oferta w T-Mobile (bądź w sieciach MVNO bazujących na ich infrastrukturze), która miałaby pakiet internetu w UE? Heyah z tego co widzę to minimum 35 PLN/mc, T-Mobile GO S to 30 PLN/mc. Są jakieś tańsze propozycje?
 #1166152  autor: KC-KARLOS
 14 lut 2024, 13:03
Heyah01. 19,99/mc. 4,35 GB w UE.
Jeśli nie chcesz subskrypcji, Wybierz GO S za 30 zł/mc. Wówczas dostaniesz 15 GB z pakietu + 15 GB przy doładowaniu za 30 + 6,52 GB w UE.

Przy pakiecie dodatkowym 1 GB w Polsce za 5 zł/mc dostaniesz zaledwie 1,09 GB w UE i tylko tyle byś miał w roamingu w GO XS, w porównaniu do opcji GO S, gdzie dostajesz 6x więcej, bodajże za 5 zł więcej.

Dla ciekawostki, znalazłem ofertę TuBiedronka, która ma pakiet cykliczny z 500 minutami + 500 sms + 2 GB za 20 zł/mc. Nie wiem, ile tam jest roamingu (powinno być ok 4,35 GB w UE, a zapewne jest 2 GB - ciężko się do tego odnieść). Ograniczenie tej oferty to dostępność - doładowanie do tej taryfy można dostać wyłącznie w sklepach Biedronka.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2024, 13:11 przez KC-KARLOS, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1166153  autor: prezes22
 14 lut 2024, 13:10
Heyah01 byłaby bardzo korzystna, gdyby wystawiali faktury na firmę, a oni kierują tę ofertę póki co tylko do osób fizycznych. Za zasilenie pre-paida natomiast mogę dostać fakturę na firmę. Internet UE jest mi potrzebny bardzo sporadycznie, więc ten jednorazowy pakiet płatny jest najlepszym rozwiązaniem w moim przypadku.