DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1162532  autor: bartekj001
 02 sty 2024, 22:01
Witam, szukam najtańszej oferty, najlepiej prepaid, ale może być abonament.

Muszę przedzwonić na infolinię 801 0.. ... i niestety drogo wychodzi. Ostatnio próbowałem z Orange na kartę i Play na kartę. Razem zjadło mi ponad 40zł i nie dobiłem się na infolinię ;/

Czy macie jakiś pomysł ? Jeśli któraś sieć oferuje takie połączenia darmowe w abonamencie to chętnie nawet popytam znajomych kto ma abonament i da mi przedzwonić. Przejrzałem trochę regulaminów prepaid i nie znalazłem w żadnym darmowych, z reguły 29-39gr /min
 #1162541  autor: KC-KARLOS
 03 sty 2024, 10:06
bartekj001: szukaj alternatywy odnośnie infolinii 801 xxx xxx, większość firm oferuje zwykły numer stacjonarny lub komórkowy, który jest taryfikowany np. ze środków z usługi "bez limitu".
Infolinie są taktowane za rozpoczętą 1 minutę bądź co 30 sekund zjadając połowę stawki minutowej (zależnie od cennika). Oznacza to, że nawet 1 sekunda połączenia będzie Ciebie kosztować jak za całą 1 minutę rozmowy. Mało ekonomiczna opcja.
Dodam, że blokady premium czy kosztowe również mogą mieć wpływ na możliwość dodzwonienia się na linie 801.

Jaka to firma/instytucja, do której chcesz się dodzwonić? (to nie jest reklama).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥