DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1160933  autor: bogdans1
 26 lis 2023, 18:06
Potrzebuję jakiś tani internet do domku letniskowego, żeby móc sterować ogrzewaniem i ew. podejrzeć monitoring. Najlepiej jakaś opcja na kartę z internetem na rok.
Mam abonament w NJU, ale chyba nie da się tam dobrać karty na sam internet? W tej opcji będę miał już dwie karty (29+9), a chyba 3 to koszt 19PLN, więc już całkiem sporo :(
Możecie coś podpowiedzieć? Domek na wsi więc zasięg słaby.
 #1160934  autor: Remington
 26 lis 2023, 18:26
Możesz dobrać internet dodatkowy za 19 zł, ale to przesada.

Do tego typu zastosowań najlepiej wziąć prepaid Orange Free na Kartę. W wątku o tej taryfie znajdziesz jak wykorzystać altualne promocje do zdobycia killustet GB, które następnie możesz wydłużyć nawet na kilka lat naprzód za 29 zł/rok.

Jeśli zamiast numer kupić w sklepie, przeniesiesz do Orange, to pierwszy rok ważności otrzymasz w promocji.

Inwestując 90 zł będziesz mieć więc setki GB ważne 3 lata (przy przeniesieniu - 4 lata). W nju internetowym z te same 90 zł miałbyś tylko 4,5 mies.
 #1161087  autor: neotele
 30 lis 2023, 10:13
Wszystko zależy od tego, ile GB potrzebujesz?
Wydaje mi się, że opcja przeniesienia numeru z innej sieci do Orange powinna tu być najlepsza. Wtedy dostaniesz RWK + 2GB też ważne rok. Być może to Ci wystarczy.
Poza tym są cykliczne, comiesięczne promocje ( i nie tylko), gdzie możesz otrzymać dodatkowe GB.
Dodatkowo za doładowanie 5 zł przez apkę lub stronę Orange dostaniesz w sumie 37,5 GB (2,5 za doładowanie + 10 za apkę/stronę Orange + 25 po włączeniu promocji "300GB")
 #1162674  autor: 88aska88
 04 sty 2024, 16:16
przenieś jakikolwiek numer do karty w Orange free na kartę = 1RWK, 5zł 10GB za doładowanie przez apkę... ogarniesz tani net u nich.
Pytanie ile tych GB Ci potrzeba na mc?
 #1163203  autor: mateo1995
 14 sty 2024, 09:48
Podpinam się do tematu. Jaka obecnie oferta zagwarantuje min 300GB/mc za jak najmniej do routera na zasięgu Play lub Orange? Z tego co się zorientowałem to najlepsze wydają się
- Orange Free na Kartę - 400 + 50 + 25 + 25 = 500GB / 35zł
- Virgin 400 + 50 = 450GB / 35zł

Czy są jakieś różnice w działaniu tych ofert?
 #1163219  autor: Vieslav
 14 sty 2024, 17:58
A może lepiej przenieść swój główny numer do Orange Flex i dobrać do tego za darmo dodatkową kartę tylko do internetu?
 #1169697  autor: Nikita_Bennet
 15 kwie 2024, 19:01
temat porusza moje poszukiwania więc może i ktoś coś doradzi.
Jest lokalizacja i jest plan wstawić tam router z modemem 4G/LTE. Zasięg w play mierzony speedtestem cały czas 60-70Mbit/40download gdzie u siebie niedoganiam do połowy i mi starcza. Fajnie jakby zostało play (mam 5kart u nich) lub cokolwiek co pociągnie z tego BTSa.
Cel jest aby osoby przebywające na posesji miały wifi do telefonów (np z plusa bo zasięg mizerny ale przez wifi miałby i lepsze rozmowy i normalne korzystanie z neta w telefonie), dało się coś podłubać na laptopie a przede wszystkim podpiąć jakiś prosty rejestrator z 3-6 kamerkami tak żeby dało się zapisać obraz i jak trzeba to podejrzeć go z zewnątrz.
Grunt żeby było to tanie czyli 10-15zł miesięcznie max