DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1159389  autor: andrkac
 27 paź 2023, 02:20
Kończy mi się ostatnia z umów w Orange i zastanawiam się co dalej.
Mam dwie karty w telefonach (większość bez limitu, mam jakieś tam limity na internet, ale rzędu 30-50GB, więc pewnie dziś są i tak większe) oraz trzecią z wyznaczoną strefą domową, 100GB internetu.
Obecnie płacę za całość 115zł.

I dokładnie tego samego (co najmniej) potrzebuję.
Ważnym czynnikiem jest cena - jeśli da się obniżyć, to super. Jeśli trzeba podnieść, to nie za bardzo...

Zrobiłem przebieżkę po salonach pozostałych dużych operatorów (i raczej preferuję tych dużych) i jedynie Plus oferuje coś w lepszej cenie - mają teraz promocję dają dwa numery za 69zł, do tego dodatkowa karta za 19zł.
Niedługo odezwie się Orange (koniec umowy tuż tuż), jeszcze nie wiem co zaproponują.

Czy są jakieś inne oferty które warto rozważyć?

Jeśli to dałoby jakieś korzyści, to do całej imprezy możemy dołożyć jeszcze jeden numer, mojej żony, też obecnie w Orange.
O kupno telefonu u operatora już chyba nie warto pytać. Kiedyś to były świetne oferty, dziś - jak dobrze pójdzie to nie jest drożej niż w sklepie.
 #1159405  autor: mrtalaga
 27 paź 2023, 12:29
Cześć, mam podobny problem tylko więcej numerów :-)

Aktualnie znalazłem no limit rozmowy + internet:
Vectre 20zł/m-c 30GB internetu
https://www.vectra.pl/oferta-abonament- ... &number=30

Lajt 10zł/10GB 30zł/60GB
https://lajtmobile.pl/klient-indywidualny/abonament/

Nie wiem jaki jest lejek po wykorzystaniu internetu.