DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1158628  autor: adbadbad
 13 paź 2023, 08:23
Hejka, wczoraj zadzwonili do mnie z T-Mobile na abonament z ofertą pełnego nolimitu rozmów, sms ów i internetu 5G bez limitu za 50 zł na czas nieokreślony. Warto?
 #1158630  autor: darekka
 13 paź 2023, 08:59
Jakiś link,regulamin masz aby zerknać na jakich warunkach to proponuja, bo mam wrażenie, że "internet 5G bez limitu" to paczka neta+lejek po jej zużyciu?

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1158632  autor: adbadbad
 13 paź 2023, 09:35
Nie. Bez paczki danych. Po prostu internet bez limitu danych na pełnej prędkości.
 #1158640  autor: KC-KARLOS
 13 paź 2023, 11:06
adbadbad: to oferta dla młodych, do 26 r.ż. Abonament za 50 zł/mc (z aktywną F@kturą i zgodami na marketing). Komponenty taryfy Nielimitowana L (no-limity na wszystko + nielimitowane GB na pełnej prędkości wyłącznie na smartfonie). Umowa na czas nieokreślony, ale rabat 40 zł/mc naliczany przez pierwsze 24 okresy rozliczeniowe

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158649  autor: darekka
 13 paź 2023, 12:05
Jak dla młodych to zakaz używania w innym sprzęcie niż telefon!

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1158652  autor: KC-KARLOS
 13 paź 2023, 12:10
Osoba dorosła w taryfach z nielimitowanym netem też ma taki zakaz. Sam miałem taką ofertę na próbę przez pół roku. Nawet tak jest w RBM. Magenta z uporem maniaka boi się "czerwonych lampek". Jakoś Flex ma Unlimited i nie ma takich ograniczeń. Chore.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158653  autor: adbadbad
 13 paź 2023, 12:25
Nie chodzi w moim wypadku o ofertę dla młodych. Ja używałem esim tej w promocji za free przez 3 miesiące i teraz po zakończeniu jej zadzwonili do mnie ze specjalną ofertą za 50 zł pełny no limit wraz z internetem bez limitu danych. Tylko nie wiem czy warto.
 #1158654  autor: KC-KARLOS
 13 paź 2023, 12:31
adbadbad: jeśli masz dobre osiągi w T i nie przeszkadza Tobie brak możliwości korzystania z netu na innym urządzeniu niż smartfon (blokada) - bierz. Jeśli za aktywacje zapłacisz 0 zł a umowa będzie bezterminowa - brałbym. Dowiedz się szczegółów oferty - bo konsultanci-sprzedawcy nie zawsze są szczerzy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158656  autor: adbadbad
 13 paź 2023, 12:43
Karlos20: nic mi nie wspominali w trakcie rozmowy że jest blokada że tylko na smartfonie. Możliwe że nie ma takiej blokady.
 #1158659  autor: KC-KARLOS
 13 paź 2023, 13:49
adbadbad: Słuchaj się ludzi na forum, niż niekompetentnych "doradców" na infolinii.
Używałem taryfy NIELIMITOWANA M (net do 30 mbps no-limit) w umowie na 6 miesięcy. Po włożeniu karty z tą taryfą do routera natychmiast przychodzi sms z informacją, abym przełożył kartę do urządzenia typu smartfon, aby oferta działała. Net w takiej sytuacji jest zablokowany. Gdy kartę włożyłem do smartfona, wszystko bangla (smartfon może robić za router, ale z tym bym uważał, bo nadużycia będą karane lejkiem 16 kbps, nie mówiąc o szybszej degeneracji akumulatora). To bardzo istotne info, gdyż jeśli "doradca" o tym nie poinformuje, wprowadzą Cię w błąd.
I w taki sposób działają 3 taryfy abonamentowe dla klientów prywatnych (Nielimitowana M, L i L+), oferta dla "młodych" za 50/mc z rabatem na 2 lata, a także najnowsza subskrypcja Red Bull Mobile za 40 zł/mc, gdzie na 180 dni od aktywacji ustawiony jest net bez limitu prędkości i danych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158806  autor: KC-KARLOS
 15 paź 2023, 22:41
bogna22: a po pół roku 60 GB za 40/45 zł... Słabiutko.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥