DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1156461  autor: jitt
 24 sie 2023, 19:32
Hej, jako że VM nie posiada esim, chce przenieść swój drugi numer do oferty na kartę innego operatora.

Interesuje mnie jak najmniejszą cena za utrzymanie numeru, gdyż rzadko z niego korzystam (odbieram rozmowy od starych znajomych około raz na miesiąc)

Jaki operator zapewni mi najlepsze warunki?
 #1156467  autor: kszaq
 24 sie 2023, 20:37
Masz do wyboru Fakt Mobile - najpierw zamiana na eSIM na dowolnej taryfie Play i migracja do taryfy Fakt Mobile lub Plus(h) na kartę, migracja do eSIM przez stronę iPlus. W Fakcie wystarczy doładować 5zł na rok, w Plush jest RWK z dociążeniem 5zł/miesiąc do momentu wyzerowania konta, wtedy utrzymanie jest "darmowe".
 #1156482  autor: jitt
 25 sie 2023, 09:32
Chce przenieść żeby mieć minimalne koszty utrzymania numeru
Remington pisze:
24 sie 2023, 20:38
Najpierw trzeba zmigrować z Virgin do Play co łatwe nie jest. Oficjalnie można przez call center i punkt. A jeśli się nie uda to reklamacyjnie.
Na call center VM powiedziano mi że do Play nie mogę zmigrować, do każdej innej sieci tak
 #1156493  autor: jitt
 25 sie 2023, 12:10
Na infolinii VM kazali zadzwonić do Play.
W Play powiedzieli że widzą mój numer w systemie i jeśli chce kartę esim to wystarczy przejść się do salonu.

Już wszystko mi się miesza...

Szczerze mówiąc nie wiem co mam teraz zrobić, żeby przejść do Fakt lub Plush