DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1106108  autor: War7777777
 05 lis 2020, 13:56
Witam,
skończyła nam się firmowa umowa z orange (światłowód 100mb funbox + tel. stacjonarny). Z racji tego, że 100mb podobno znika z ich oferty zaproponowali mi 300mb + tel z ceną 134 brutto na 2 lata, czyli podwyżką z 79 brutto. My nawet tych 100mb nie wykorzystujemy więc uszczęśliwianie nas na siłę szybszym netem za dwukrotnie wyższą cenę odpada. Czasy jakie są każdy wie, ja ne wiem czy będziemy istnieć za rok nie mówiąc o 2 latach.

Czy jest coś sensownego na rynku w temacie pakiet dla firmy "telefon stacjonarny + stałe łącze internetowe" w cenie do 100 zł brutto? Im mniej tym oczywiście lepiej. Jeśli nie net stacjonarny to ostatecznie może być mobilny, aby działał na kompie w firmie.

Dzwoniłem wczoraj do orange na infolinię aby zapytać o sam telefon, bez netu Nie ma takiej opcji, tylko pakiety ale po chwili gadki pani zaproponowała mi "net 300mb + tel" za... 79 brutto. No to mówię: biorę. Pół godziny gadki, weryfikacji danych i pani mówi, że na końcu wyskoczył błąd i oddzwoni. Oczywiście nie oddzwoniła więc pytam Was o jakieś propozycje.
Z góry dzięki!
 #1106494  autor: Nikita_Bennet
 12 lis 2020, 17:12
zostać na bezterminówce się nie da?
Ja z telefonem + adslem 20Mbit uciekłem do netii jako indywidualny, potem cesja na firmę/DG i wiszę na bezterminówce. Obecnie nie są w stanie nic zaproponować a z neta nie korzystam za wiele (więcej pracy mniej czasu na korzystanie) a mam kartę 200GB z play i myślę czy do nich nie przenieść telefonu stacjonarnego za 1zł (wyjdzie 6,99 bez marketingu) i zrezygnować bo ~66 zł netto miesięcznie to nie dużo ale czasy ciężkie, rząd ciągle coś wymyśla a tak wyjdzie mi 6 zł miesięcznie. 60zł netto * 12zł miesięcznie -> ~780 zł rocznie za coś czego coraz mniej używam i niedługo chce zacząć testować jakiś router typu huawei b525 lub wyższy. Niby niewiele ale mieć a nie mieć tych kilku stów robi różnice. Tym bardziej że w obecnej lokalizacji za 3 lata ten adsl i stacjonarny nie będzie mi potrzebny a do nowej to wolałbym "światełko".