DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1098790  autor: user11
 06 lip 2020, 19:16
Cześć!

Mam obecnie Virgin Mobile pakiet #MINI 9 (300 min, 300 sms, 1 GB) - w telefonie wystarcza na moje potrzeby. Chcę mieć też internet mobilny jako domowy. Najtaniej znalazłem Next Mobile 100 GB dzień + 200 GB noc za 32 PLN/mc (+ 12,18 PLN opłata aktywacyjna). Czy istnieje jakaś tańsza kombinacja? Czy istniej jakaś oferta internetu mobilnego z większą ilością GB w rozsądnej cenie?
 #1098822  autor: KC-KARLOS
 07 lip 2020, 14:20
Jest. nju internetowy. 29 zł/mies. 40GB na start. Po pół roku 80GB, po roku 100GB, po 2 latach 120GB, a cena ta sama. Zasięg Orange. Po wyczerpaniu GB lejek 1 mbps bez limitu danych. Umowa bezterminowa, z eFakturą, a aktywacja jest darmowa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥