DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1097909  autor: pablo945
 22 cze 2020, 20:56
Witam czy istnieje jakaś podobna oferta do tej w tytule tematu?
Chodzi mi o to żeby kupić sobie 100 lub więcej minut, 1-5GB neta i 50 SMS bez terminu ważności, do 0 wyczerpania.
W ofercie Playa trzeba podobno 2 zł wydać na miesiąc żeby ta oferta działała ale nie jestem pewien.
Na 1 rok myślę że tak 100 zł by mi wystarczyło wydać lub mniej, tylko nie wiem czy są jakieś inne korzystniejsze oferty? Miesięcznych opłat nie chcę, tylko wydać raz mieć do wyczerpania.
 #1098638  autor: neotele
 03 lip 2020, 16:26
W odNowa pobierają 2 zł tylko gdy nie wykonasz żadnej płatnej aktywności (a gdy np. zadzwonisz za 1 gr, to już będzie OK). Poczytaj:
https://www.play.pl/oferta/play-karta/p ... te-odnowa/

Dokładnie takiej oferty konkurencja nie ma, ale .. zależnie od tego, co i w jakim trybie używasz, możesz rozważyć ofertę Virgin - pakiety Mini, która sumarycznie spełnia twoje wymagania (raz zasilasz konto a oferta odnawia sama się co miesiąc, pobierając odpowiednią sumę z konta), tj.
#Mini3 za 3 zł/mies., za co masz miesięcznie 30min+30SMS+300MB
(=36 zł/rok z łącznie: 360min+360SMS+3,6GB )

#Mini9 za 9 zł/mies., za co masz miesięcznie 300min+300SMS+1GB
(=108 zł/rok z łącznie: 3600min+3600SMS+12GB )

W obu pakietach może także wielokrotnie dokupić dodatkowe 1GB/1zł lub korzystać z darmowego lejka 32kbps .
https://virginmobile.pl/oferty/karta