DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1088437  autor: tkasprzak
 20 sty 2020, 10:53
Witam,

Aktualnie mamy 4 numery na kartę w Play, na różnych w sumie taryfach, koszt to ok 60 zł miesięcznie.
Jeden numer to DUŻO minut miesięcznie (bez limit wymagany), jeden trochę poniżej 200min, dwa mało. Na każdym potrzeba trochę internetu, do tej pory transfer średnio 1-3 GB na numer. Ale zużycie internetu zaczyna ostatnio wyraźnie rosnąć a pakiety w Play na kartę są relatywnie drogie.
Głównie dlatego zacząłem się rozglądać za czymś innym co da mi sporo większy zapas internetu w rozsądnej cenie.
Z przypadku abonamentu raczej biorę pod uwagę tylko na czas nieokreślony, nie chcę się wiązać długą umową, nie potrzebuję telefonów.
Raczej też odrzucam sieć Plusa, mam złe doświadczenia.

Z tego co sam wyszukałem najbardziej mi odpowiada Orange Flex Rodzina. Na jednym numerze miałbym Plan za 30zł, na pozostałych po 15zł i raz w miesiącu przerzucałbym tam GB z pierwszego. 30GB na 4 numery powinno wystarczyć, cenowo jest to akceptowalne.
Czy są w tej ofercie jakieś haczyki, niedogodności?
Czy może są jakieś inne lepsze/tańsze opcje?