DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1081689  autor: Xy
 06 paź 2019, 11:08
I nie wiem gdzie. Teraz w T-Mobile mam za 80 zł wszystko bez ograniczeń (rozm, sms, 10 GB, coś do Unii + rata za Huawei P9). Żona ma to samo ale na kartę za 25 zł miesięcznie. Czy dostanę gdzieś coś ciekawszego? Interesuje mnie:
- miesięczne doładowanie w okolicach 25 - 30 zł.
- przede wszystkim Internet 10 GB i więcej
- rozmowy bez ograniczeń
- smsów może nie być. W tym roku wysłałem... jednego.
- nie interesują mnie usługi dodatkowe jak Tidal, PlayNow, itp.
- Jaka sieć ma największy zasięg? Są miejsca, gdzie T-Mobile leży mimo, że na ichniej mapie ma zasięg...
- Interesują mnie oferty T-Mobile, Play, Orange. Plusa nie tknę nawet kijem przez szmatę..

Jak rozumiem, ewentualne przeniesienie numeru z abo po zakończeniu umowy w T. do, na przykład, karty w Orange trwa chwilę czy muszę czekać?

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #1081697  autor: Remington
 06 paź 2019, 11:56
Odrzucając Plusa i jego klony, ceny będą powyżej 25 zł:
Orange Flex - 25 zł ściągane z karty bankowej (za to aż 15GB i to chyba najlepsza oferta dla określonych przez Ciebie kryteriów)
TM - 25 zł (ale net ograniczony do 15Mbps i ogólnie dużo problemów technicznych, na które skarżą się ludzie)
nju - 29 zł (tyle samo w abo jeśli chcesz)
Orange - 30 zł

Niech ktoś jeszcze dopisze ofertę Playa, bo aktualnej nie pamiętam.

Co do pytania o przenosiny, to:
- jeśli jeszcze umowa się nie skończyła i złożysz wniosek o przeniesienie wskazując koniec okresu promocyjnego jako datę przeniesienia to tak się stanie
- jeśli umowa już się skończyła, to przenosiny nastąpią po upływie okresu wypowiedzenia (możesz też go nie dotrzymać i przenieść od razu, ale za okres wypowiedzenia i tak byś musiał zapłacić, więc żadna to korzyść).
 #1081699  autor: pakierhakierxd
 06 paź 2019, 12:00
Play
25zł
no limit rozmowy + no limit sms + 10 gb
30zł to samo ale net 15 gb a potem 1 mb ;)

Redbull Mobile (submarka Playa na jego zasięgu)
30zł no limit rozmów sms mms i 20 gb

Najlepszy Orange Flex no limit rozmowy sms mms i 30 gb :)

Pozdrawiam :)
 #1081740  autor: KC-KARLOS
 07 paź 2019, 00:53
Ja polecam Orange Flex, sam tam przenoszę się z abonamentu Play po kilku latach. Wszystko załatwisz w aplikacji, a kartę USIM darmowo odbierzesz w każdym salonie Orange. Przy wybraniu opcji "jak najszybciej", operator domyślnie przenosi numer z abonamentu w starej sieci w najkorzystniejszym dla Abonenta trybie - czyli do ostatniego dnia bieżącej umowy (Orange bierze takie dane od dawcy numeru czyli poprzedniego operatora), dzięki czemu unikamy kar umownych za wcześniejsze przeniesienie numeru. W kolejnym dniu w nocy (po północy gdy karta SIM przestanie działać) odpalamy plan po dodaniu karty płatniczej do aplikacji i karta Flex jest aktywowana w kilka minut. Reszta zadzieje się automatycznie, bez faktur, opłat aktywacyjnych, doładowań konta.
W innych sieciach (opcja w salonie) proces jest automatyczny zgodnie z warunkami ustalonymi z nowym operatorem i wyrażeniu zgody od dawcy numeru, ale w sieciach MVNO trwa wiele dni, bo dokumenty od klienta muszą dotrzeć do baz dostawcy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥