DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1068029  autor: the4anoni
 21 mar 2019, 17:56
Wczoraj byłem z dowodem w Orange i......
Po wpisaniu mojego PESEL system nie przepuścił (problem ten sam co NJU)......

Pan z Salonu powiedział że zrobi to ręcznie i że zadzwoni do mnie w Piątek.
Dla porównania w NJU mi powiedzieli że nie przyjmują osób poniżej 18 lat.
Kwestia podejścia do sprawy jak widać ;)
 #1068163  autor: Robin560
 23 mar 2019, 12:54
w orange ja też miałem problem z przeniesieniem jakoś pod koniec 2016r. ale spróbowałem przez internet i bez problemów się obeszło (wrzesień 2017) później bez problemów przeniesienia czy w salonie czy online chyba że chodzi o ilość kont ale to inna sprawa. niech zgadnę błąd o nazwie nie poprawny pesel. system systemem czasami pracownicy nie wiedzą o co chodzi i wielkie oczy "jak to pesel od 0? jak miesiąc 30?"

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1068644  autor: the4anoni
 29 mar 2019, 19:11
Na ten Orange to po prostu szkoda klepać w klawiaturę...
"Ale to trzeba zakończyć u tego Pana u którego się rozpoczęło procedurę...."
"Pan Piotr będzie dopiero w Czwartek"
i na koniec
"A nie może pan przerejestrować numeru na kogoś dorosłego ? Inaczej nie da rady"

Byłem u nich w sumie 3 razy.

Co polecacie zamiast Plusa i Orange (w tym ich MVNO i inne marki) ?
 #1068732  autor: Robin560
 30 mar 2019, 21:34
ja sam obecnie przechodzę do mobile vikings za 25zł masz to samo co w nju ale 15GB lub 20GB w zależności od oferty ale to tej z 20GB musisz podpiąć kartę płatniczą. 15GB kumuluje się. obsługa klienta jest świetna bez problemów przez mesangera lub mailem wszystko załatwisz. jedynie przeniesienie jest realizowane kurierem. żadnych problemów przy przeniesieniu nie maiłem (pierwsze moje przeniesienie) działają na zasięgu play. jak coś pisz priv.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1068796  autor: Robin560
 31 mar 2019, 16:38
wiem że autor wykluczył a2m ale na przyszłość. a2m dołączyło do operatorów którzy "nas nie chcą (mam na myśli osoby poniżej 18 lat)" wypełniam formularz a tu błąd. pewnie ma to związek z zmianą właściciela na premium mobile.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1069013  autor: the4anoni
 03 kwie 2019, 15:43
Ostatecznie zrobiłem tak że numer udało się przerejestrować na mamę i obecnie numer jest już przenoszony do Nju :) (Karta SIM dziś do mnie przyjechała :D ).

Szkoda że akurat musieli zablokować VoLTE na xiaomi :(
Ale mam nadzieję że zmądrzeją ;)