DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1172254  autor: p4cz3k
 29 maja 2024, 13:05
Cześć!

Szukam oferty - a niestety wypadłem z obiegu.

- abonament - bo nie mam głowy do pilnowania doładowań, pakietów - preferuje - polecenie zapłaty i dziękuje (szczególnie, że dodatkowo opłacam subskrypcje przy użyciu rachunku orange - one drive, cos tam jeszcze) i tu moje pytanie - czy pozostali operatorzy również umożliwiają dopisanie do rachunku opłat z tyt. google play?

od lat w Orange - ostatnia oferta - IMO satysfakcjonująca - ale kończy się za 4 miesiące - 4 numery - Internet zgodnie z założeniem (1 numer 80 GB, pozostałe wystarczająco) 110 pln brutto, wartością dodaną jest HBO za 5 pln przez cały okres trwania umowy.

mam świadomość - że mogę wynegocjować w Orange ponownie dobrą ofertę - ale na przestrzeni ostatnich miesięcy - mam ogromy problem z zasięgiem - dużo przemieszczam się A1 (Gliwice, Częstochowa, Łódź) - i niestety Orange nie gwarantuje mi spokojnej rozmowy, dodatkowo w miejscu zamieszkania również mam problem z Orange.

dlatego zastanawiam się - czy zmiana na np t-mobile będzie miała jakikolwiek sens (w końcu NetWorks!), obawiam się że zostaje mi Play lub Plus.

Play złożył mi ofertę - 4 numery / 50 gb internet na każdy numer / 130 pln brutto (oferta specjalna dla klientów MNP) ale prosząc o regulamin oferty - niestety go nie otrzymałem - dodatkowo w związku z tym że jest to oferta specjalna - nie jest dostępna na stronie www operatora (nazwa oferty Virgin Mobile L - czy jakoś tak)

potrzebuje 4 numerów (proces MNP)
- 1 numer - min 50 GB internet
- 1 numer - min 20 GB internet
- 2 numery - min 10 gb internet

może macie jakieś pomysły?

w teorii urządzenie nie jest mi potrzebne :) ale ma świadomość, że niektórzy operatorzy premiują oferty z aparatami - więc w takim przypadku przy rozsądnej opłacie za telefon wchodzi w grę coś od Samsunga S23 / S24 (ewentualnie wariant ultra)
 #1172257  autor: babciagienia1p
 29 maja 2024, 13:40
p4cz3k pisze:
29 maja 2024, 13:05
...dlatego zastanawiam się - czy zmiana na np t-mobile będzie miała jakikolwiek sens (w końcu NetWorks!), obawiam się że zostaje mi Play lub Plus.

Najpierw przetestuj Plusa i Playa w ofercie na kartę. Według mnie, raczej Plus niż Play, na tej trasie, bo Play ma nieszczęsny roaming krajowy, który powoduje zrywanie transmisji danych i rozmów podczas jazdy.
T-Mobile może być lepszy od Orange w kwestii prędkości transmisji. Swoją drogą, w T-Mobile, nie miałam na tej trasie żadnych problemów, więc dziwię się, że z Orange masz kłopoty. W których miejscach Orange zrywa rozmowy?
Play ma czkawkę. Plus do zaakceptowania - nie jest źle.
 #1172284  autor: p4cz3k
 29 maja 2024, 20:40
Kawałek za Gliwicami - Knurów- martwa strefa, Pyrzowice - martwa strefa, do 20 km za Częstochowa połączenia to dramat.

Sprawdzałem nawet aparat, ale test w serwisie samsunga nie wykazał błędów, telefon żony zachowuje się tak samo na tej trasie.