DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1171609  autor: ganc2
 19 maja 2024, 08:32
Hej, szukam sieci dla mojego numeru na który nie chce poświęcać wiele pieniędzy rocznie, ale czasem potrzebuje by przesłał trochę danych lub kilkanaście smsów, nie chcę wydawać więcej niż 10zł rocznie, gdzie powinien przenieść numer? 1gb miesięcznie albo 300minut byłoby mile widziane, chce jak najbardziej odtworzyć virginowe oferty Freemium które bardzo mi pasowały, ale zostały wycofane, czy gdzieś będzie to możliwe?
 #1171618  autor: ganc2
 19 maja 2024, 10:03
babciagienia1p pisze:Fakt Mobile na zasięgu Playa.
Jeśli masz ochotę na zabawę w skrupulatne wysyłanie kodów, powinno wystarczyć 5,- zł na rok. Jeśli potrzebujesz więcej, są pakiety a'la Virgin.
próbowalem, salonowiec w playu mówił że nie przeniesie mi tam numeru bo się nie da i on nic nie może, mimo iż na stronie pisze inaczej
 #1171620  autor: babciagienia1p
 19 maja 2024, 10:59
@ganc2
Kłamał.
Możesz obejść kłamstwo, przenosząc do Playa na kartę i następnie migrując kodem USSD do Faktu. Alternatywne rozwiązanie - jeśli masz dostęp do większej ilości punktów - telefon do innego salonu i pytanie czy u nich można przenieść do Faktu.

---------Edycja_1----------
Jest nowość na zasięgu Playa:
https://mobilny-telegrosik.pl/izzi-na-karte
Czyżbyś potrafił wywoływać wilka z lasu?
 #1171958  autor: ganc2
 24 maja 2024, 10:03
babciagienia1p pisze:---------Edycja_1----------
Jest nowość na zasięgu Playa:
https://mobilny-telegrosik.pl/izzi-na-karte
Czyżbyś potrafił wywoływać wilka z lasu?
nie działa mi tam wybór numerów, nic nie pokazuje a bez tego nie mogę dalej przejsć