DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #845850  autor: Edzorx
 19 sty 2016, 07:44
Witam
Xperia neo v, padł mi ekran. Telefon włącza się, wibruje, reaguje gdy dzwoni się na niego, tylko nie ma obrazu. Zależy mi na numerach które na nim "podobno" są. Po podłączeniu do komputera okazuje się, że nie ma zawartości wcale. Ale skoro numery gdzieś na nim były, a nie ma ich ani na sim, ani na sd ani na pamięci telefonu to gdzie mogłyby być? I tutaj wpadłem na pomysł podłączenia telefonu do tv. Ponieważ telefonik posiada wyjście hdmi wystarczy go podłączyć do tv. No właśnie i tu schody... Na YT widzę, że telefon wystarczy podłączyć i obraz automatycznie się wyświetla. W moim przypadku tak nie następuje, obraz z telefonu w ogóle nie pojawia się na tv. Próbowałem też coś zdziałać przez stare oprogramowanie "sony pc companion/suit" ale on wymaga autoryzacji telefonu podczas której muszę się poruszać w menu po telefonie, co jest z jasnej przyczyny niemożliwe :roll: .

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł? Na razie poszedłem najtańszym sposobem, kupno kabla jest tańsze niż serwis, nic innego jeszcze nie próbowałem. Z góry dziękuje za pomoc.