DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #804458  autor: Adamgl
 01 cze 2015, 21:58
Mam pytanie czy jest jakiś program na smartfona obojętnie czy iOS, Android, Windows Phone który działał by na zasadzie że ktoś dzwoni na dany numer telefonu przy czym następuje automatyczne odebranie i uruchamiany jest plik np. MP3 z nagraną wcześniej informacją.

Niestety opcja poczty głosowej nie ma tutaj zastosowania ze względu na możliwość zbyt krótkiej informacji oraz jak i samego jej przeznaczenia.

Informacja którą chcę nagrać to coś w stylu "Witamy w firmie …... nowy adres naszej firmy to ….. oraz nowy numer kontaktowy ….."
 #808360  autor: p2225
 24 cze 2015, 21:25
ja ostatnio szukałem czegoś podobnego, a mianowicie żeby samo odbierało połączenie i odtwarzało mp3. Znalazłem tylko aplikację do samego odbierania rozmów.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png