DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #704802  autor: pakierhakierxd
 18 mar 2014, 22:22
Przywróć ustawienia fabryczne :)

Pozdrawiam :)

 #704867  autor: Wiola_K
 19 mar 2014, 13:02
N i mam telefon z czystym andkiem. Jak chodzi o szybkość nie zauważyłam różnicy ale aplikacji jest mniej. Ale zniknął mi jeden dźwięk który miałam jako dzwonek. Ktoś ma cora i może podać tytuły fabrycznie wgranych to bym sobie go może znalazła. Dzięki za pomoc z wgraniem andka. Sama bym się za to nigdy nie wzięła a tu prostym językiem wszystko wytłumaczyliście.

 #704870  autor: pakierhakierxd
 19 mar 2014, 13:11
Nie ma za co :)

Pozdrawiam :)
 #804251  autor: Wiola_K
 31 maja 2015, 07:21
Witam. Tak jak pomogliście mi w tym temacie z wgraniem softu niebrandowanego do samsunga to mam pytanie. Czy ktoś jest w stanie w równie prosty sposób napisać jak wgrać czysty soft do sony xperia t3. kompletnie się na tym nie znam. Czy jest to takie proste jak w samsungu? Mam soft plusowski i wkurza mnie bo ma mnóstwo niepotrzebnych aplikacji. Z góry dzięki za pomoc.