DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #6487  autor: IrO
 02 cze 2005, 09:04
Kupiłem irde na usb na Allegro od kolesi z taaaaaaką listą pozytywów.
Towar dostałem, ale za chiny nie mogę zainstalować driver'ów.
Poza tym W98 rozpoznaje to jako MA-620, a WXP jako SF-620.
Driver'ów w necie szukają nawet masaje, ale jak dotąd nikt sie nie pochwalił, że znalazł :?
Jeśli ktoś z Was ma takie sterowniki to proszę o kontakt lub adres dostawcy.
BTW nie kupujcie tego syfu w firmie APTEL PHU z Białegostoku, bo się natniecie tak jak i ja.
(to nie jest reklama - wręcz przeciwnie: ostrzeżenie)
GG9397320

IrO

 #6488  autor: max000
 02 cze 2005, 09:42
Ja mam tą (chyba) i nie działała odesłałem gościowi i przysłał dobrą :-D

p.s.
Jak ją włożysz do USB to wykrywa ją? Jak wykrywa to prawdopodobnie nie masz programu do fona (jaki to model telefonu)?

 #6492  autor: IrO
 02 cze 2005, 13:35
Nie bede mu niczego odsylal przesylka 12zl powrot drugie 12zl. Niech sie wypcha sianem. Poza tym nie mam gwarancji ze to pomoze, bo jesli to sprawa sterownikow, to i tak wszystko na nic. Kupie sobie kabel w normalnym sklepie i jakby co to mam kogo za szmaty potrzasnac.
Tylko powinien napisac ze w niektorych przypadkach cos sie kwasi, w koncu sprzedaje tego na kilogramy.
Nie ma co liczyc na pozytywna opinie ode mnie.
Szanujaca sie firma powinna reklamacje uwzgledniac na swoj koszt a nie klientow.
Znowu kabel do T300 nie kosztuje Bog wie ile.
PS
Wykrywa ze ma cos podlaczone ale nie pasuja mu zadne stery...

IrO

 #6499  autor: WitekT
 02 cze 2005, 15:48
Jaka szanująca... To jest obowiązek prawny! A sprzedaż na odległość jest obwarowana jeszcze dodatkowymi warunkami (m.in. możliwość zwrotu towaru / rozwiązania umowy w ciągu bodajże 14 dni bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów).

 #6761  autor: IrO
 08 cze 2005, 07:08
Udało mi się zainstalować ten badziew na trzecim z kolei systemie (!!!).
Pod W2000 wszystko weszł i nawet nie zgrzytnął.
Więć wywalę wszystkie wynalazki typu XP i powrócę do starego dobrego W2k, go jak dotąd nie miałem żadnego problemu z tym systemem i co najważniejsze: nie robi z użytkownika bałwana wciskając setki idiotycznych podpowiedzi, które i tak są nie na temat, a jeśli już są to i tak wiem co chcę zrobić :p
Szacowny sprzedawca odpowiedział na mój monit i odesłał mnie pod adres ze sterami. Szkoda, że nie umieścił tego adresu na swojej stronie głównej, oszczędziłby nerów mnie i sobie.
Poradziłem sobie sam, ale przestrzegam ludzi przed kupnem idry MA-620, lub tego typu wynalazków. Nie współprzcują z SP2 pod XP i powodują (czasem) problemy z W98.

IrO

 #6763  autor: piotrz
 08 cze 2005, 07:35
Też kupiłem tę irde i sprzedałem po dwóch dniach męczenia się z nią. Wogóle nie połączała się z komórką! teraz mam na płytę główną i nie narzekam.zainstalowała się za pierwszym razem, połączenie jest stabilne.Ogólnie jestem bardzo zadowolony! :D

 #9745  autor: Nemesis
 30 lip 2005, 11:10
A ja mam i mi działa!

P.S.
ja mam na opakowaniu od irdy napisane MA 620

 #9755  autor: Irek
 30 lip 2005, 13:08
Zakupiłem niedawno model ES 620. Troszkę rzeczy już przerzuciłem z i do telefonu. IRDA działa bez najmniejszego problemu. Używam jej pod XPkiem!

"And one more thing..."