DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #34484  autor: dawideo
 12 gru 2005, 16:56
takie pytanko ostanio zaczepił mnie kolega i chciał opchnąć mi k750i, za 600 zł!!!!! na początku myślałem że to żart potem że może kradzione. Ale pokazał mi ten telefon, miał wszystko nawet gwarancje!!!źródła skąd ma phony nie podał zaprzeczyłrównież że kradzione. ażdziw że takie tanie jeśli tak na legalu to ma być:/ Co o tym sądzicie??? osobiście nie wziełem tego telefonu bo już go posiadam:) ale jeśli to legal to nieźle przepłaciłem:? Prosze o opinie

 #34487  autor: WitekT
 12 gru 2005, 17:02
Cena zdecydowanie za niska...
 #34488  autor: piotrz
 12 gru 2005, 17:07
dawideo pisze:takie pytanko ostanio zaczepił mnie kolega i chciał opchnąć mi k750i, za 600 zł!!!!! na początku myślałem że to żart potem że może kradzione. Ale pokazał mi ten telefon, miał wszystko nawet gwarancje!!!źródła skąd ma phony nie podał zaprzeczyłrównież że kradzione. ażdziw że takie tanie jeśli tak na legalu to ma być:/ Co o tym sądzicie??? osobiście nie wziełem tego telefonu bo już go posiadam:) ale jeśli to legal to nieźle przepłaciłem:? Prosze o opinie
hmm..może gdzieś kupił za granicą... np. w angli panasonic vs2 kosztuje 590zł, a u nas 999zł...
(p.s nie wiecie czym on się rózni od vs3 i mx6? :shock: )

 #34495  autor: dawideo
 12 gru 2005, 17:28
NIo faktycznie cena strasznie niska to tak jak w tych "tanich" hurtowniach:P tyle że ja ten telefon widziałem na własne oczy z papierami. JEśli chodzi o Anglie no to może faktycznie tam k750i stoi po 110 funtów:) Tylko że wątpie by on sprowadził te telefony z Anglii a moze sie myle:) nie wiem poczekamy zobaczymy jutro będe sie z nim znów widział:)

 #34501  autor: Irek
 12 gru 2005, 17:41
Może ktoś poprostu przedłużył umowę dostał nowy telefon SE i go nie chciał, bo miał juz swój, do którego się wcześniej przyzwyczaił! A żeby się pozbyć chce tanio sprzedać!

"And one more thing..."

 #34504  autor: D@rio
 12 gru 2005, 17:47
hehe ;)
nie no, to ja wam opowiem jak moj znajomy kupil telefon za 10zł. :) ...nie wiem skad, ale mi powiedzial ze za tyle kupil. Sam telefon, bez zadnych papierow ani nic. ale cena jest dobra ;)
Kupil samsunga SGH - X426 ;) ....no i tak..przychodzi do mnie, czego mu ten telefon nie dziala :) nie ma zasiegu ;) no to ja patrze na ten telefon, a tam nadruczek AT&T Wireless ;) ...hehe, i odrazu mu mowie ze ten telefon dziala w pasmie GSM 850/1900 (pozniej sprawdzilem jeszcze w internecie...) ;) ...no i coz, kicha :) ale za 10zł. telefon kupil, hehe. Tylko ciekawe ile by go teraz wyniosla zmiana softu, plyty glownej, anteny itp. itd. zeby on w PL dzialal :) ...

 #34508  autor: pawelek32
 12 gru 2005, 17:55
jak jeszcze ten gościu nie sprzedał tego tela, to kupuj!! najwyżej sprzedaż później parę stówek drożej.

z poważaniem

 #35107  autor: Dragon
 15 gru 2005, 13:57
skoro widziales gwarancje to chyab byla w jakims jezyku wiec jzu iwesz gdzie zostal kupiony :P
A co do tego Samsunga to mozna go za jakies 100zl sprzedac, zmoe sie przyda komus kto akurat do USA wyjezdza i chce tani telefon ktory bedzie mta dzialal
 #40181  autor: super_electric
 03 sty 2006, 13:26
[quote="dawideo"]takie pytanko ostanio zaczepił mnie kolega i chciał opchnąć mi k750i, za 600 zł!!!!! na początku myślałem że to żart potem że może kradzione. Ale pokazał mi ten telefon, miał wszystko nawet gwarancje!!!źródła skąd ma phony nie podał zaprzeczyłrównież że kradzione. ażdziw że takie tanie jeśli tak na legalu to ma być:/ Co o tym sądzicie??? osobiście nie wziełem tego telefonu bo już go posiadam:) ale jeśli to legal to nieźle przepłaciłem:? Prosze o opinie[/quote]

Ale masz kolegę . Przecież wiadomo żwe jak się zmienia słuchawkę to na inszą,lepszą . Nie wiadomo czy nie uszkodzona , nie wiadomo ile mu to trzymało i kto wie ...czy nie gubił zasięgu albo coś w tym rodzaju:? :?: . W ogóle to ja jestem przeciwnikiem telefonów używanych :smt012 . Moimm skormnym zdaniem co nowe jest ... n a j l e p s z e e e e e ee e e e :!: :!: :!: . Pzodro . S_e

re

 #40191  autor: Saracen
 03 sty 2006, 14:04
zgadzam sie z kolegą
niemniej na podstawie róznych doświadczeń -kazda okazja to nie najlepsza okazja chyba że:
-od dobrego znajomego..

[email protected]
Obrazek

 #40221  autor: super_electric
 03 sty 2006, 15:36
Saracen : albo od takich znawców jak tu - na forum :)

 #40239  autor: blom
 03 sty 2006, 16:13
to sa telfony tzw. "spadlo z tira" "wjechane podnosnikiem" lub "remament magazynu..."

re

 #40379  autor: Saracen
 03 sty 2006, 19:30
super_electric pisze:Saracen : albo od takich znawców jak tu - na forum :)
znawcy czy nie znawcy kazda okazja kroi rozczarowanie i kogo potem szukać???
kolega kupil piekna komórke samsung wsio ryba chodzi ale jak sie okazało jest brak fonii aparat nie dzwoni nikt niechce sie podjac naprawy!! podobno uszkodzona tasma pomiedzy wyswietlaczem a główną częscią polecialo w powietrze 450 zł

[email protected]
Obrazek

 #40511  autor: Rokko
 04 sty 2006, 10:21
może poszedł jakis większy transport telefonów z pudełkami i całą dokumentacją i daletgo taki tani, lepiej uważaj. Za Paserkę nieumyślną też można wtopić na zawiasy.