DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #32308  autor: bannau
 28 lis 2005, 00:31
Pytam, bo szukałem w necie programu na komore ktory umozliwialby strojenie gitary 8)
Przede wszystkim nie wiem w ogole czy jest to mozliwe...
Znalazlem jedynie program ktory generuje tony (a to mozna samemu sobie zrobic w kompozytorze :wink: ), a chodzi o program ktory zbiera dzwiek dochodzacy przez mikrofon do telefonu, analizuje go i stwierdza czy jest to np czyste "A 440Hz".. czy moze przestrojone do 442Hz..
Nie bede sie zbytnio rozwodzil nad fizyka strojenia i wogle ( :wink: )..

Kwestia jest taka.. Mam pomysl na program, bo bardzo by mi sie przydal, a ten co by go potrafil napisac zarobil by wuchte siana na tym bo wielu gitarzystom by sie takie cos przydalo :lol:

Dajcie znac jakby co 8)

(PS: Do moderow: jesli topik nie z tego dzialu to prosze o przesuniecie :wink: )

 #32310  autor: WitekT
 28 lis 2005, 00:42
Nie wiem czy mikrofon jest aż tak dokładny... I nie wiem czy Java potrafi współpracować ze sprzętem tak, jak chociażby programy Symbiana.

 #32335  autor: kalin
 28 lis 2005, 15:21
Mysle ze ten czlowiek moglby cos zadzialac :wink: :arrow: Click!

A tu link do jego gry Click!