DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #31643  autor: Rokko
 23 lis 2005, 08:24
a jak zatyrać pracowników na śmierć, oczywiście powinni spać tam.wszędzie tak jest. :(

 #31655  autor: WitekT
 23 lis 2005, 11:15
Czy ja wiem... Byłem w BOA Ery w Łodzi i przyglądałem się pracy konsultantów. Jakoś wielkiej tragedii to nie widziałem...

 #31660  autor: Marcin
 23 lis 2005, 12:04
Może tylko w lodzi tragedi nie ma ,ale niezapominajmy,że takie biura są tez w innych miastach.Natomiast sam wiem z tego co mi mówila moja koleżanka która pracowala na infolini w idei,że nie jest za ciekawie-kolchos i tyranja.Ci ludzie są czasem zmuszani do mówienia nieprawdy kijentą aby podwyrzszyć zysk w firmie.Inaczej wyżucą ich z pracy za male efekty.Nie mówiąc juz o tym ,że nie ma niedziel i wolnych i umowy podpisanej na stale.

 #31662  autor: WitekT
 23 lis 2005, 12:17
Oprócz Łodzi jest jeszcze w Warszawie. Tylko. Więc o jakich miastach mówisz? :)

 #31712  autor: Marcin
 23 lis 2005, 19:02
Np.Lublin bok dla idei teraz orangutana :)

 #31715  autor: WitekT
 23 lis 2005, 19:44
Ale mówimy konkretnie o Erze. :)
Fajne babeczki tam pracują, naprawdę. ;)

 #31719  autor: D@rio
 23 lis 2005, 20:18
Jesli chodzi o Lublin to potwierdzam. Mam tam paru znajomych z Orange i naprawde wiem ze jest nie zaciekawie. Zreszta, kiedys na lamach bodajrze Gazety Wyborczej byla opisywana sytuacja w Call Center Orange. Tylko niestety linku nie pamietam :( ...

P.S
Na tabene...w Call Center PlusGSM jest podobnie...
niestety, zysk firmy jest najwazniejszy...

 #31728  autor: Yoshi
 23 lis 2005, 20:50
D@rio pisze:Jesli chodzi o Lublin to potwierdzam. Mam tam paru znajomych z Orange i naprawde wiem ze jest nie zaciekawie. Zreszta, kiedys na lamach bodajrze Gazety Wyborczej byla opisywana sytuacja w Call Center Orange. Tylko niestety linku nie pamietam :( ...
Najprawdopodobniej chodzi o ten artykuł: Jak konsultanci Idei walczą o etaty, [Mirror] :wink:

Don't let the system get you down...