DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #27411  autor: gudcezar
 26 paź 2005, 19:33
Dzisiaj wracam sobie do domu a tu u stóp moich nóg ukazuje sie karta sim ideii co prawda znalazłem tylko połowę ale to wystarczy bo gościu co chciał się jej widocznie pozbyć ie zniszczył jej do końca :-D . No i tak, zaraz jak wróciłem do domu odpaliłem ją, ale moja rados nie trwała długo bo oto okazało się że ktoś musiał wpisać żle kod pin i teraz wyskakuje komunikat o podaniu kodu puk. No a teraz mam prośbę do was, czy jest jakaś możliwoś ominienia tego kodu puk albo jakoś sklonoiwać to karte i ominąć ten puk. Jestem ciekawy co napiszecie :P
[/code]

 #27412  autor: blom
 26 paź 2005, 19:35
nie - chyba ze masz tzw. "kodery sieci" chodzi oto iz idea ma cos takiego iz "zerznie co bylo na karcie" i ja rozkoduje bo ma klucze - tak upraszczajac

 #27414  autor: gudcezar
 26 paź 2005, 19:42
a z kąd można wziąść te kodery sieci??

 #27415  autor: blom
 26 paź 2005, 19:44
gudcezar pisze:a z kąd można wziąść te kodery sieci??
idea ma swoje era swoje i plusik swoje.... to takie tajne sa aby im ludziki sieci nie rozkodowaly :)

 #27416  autor: gudcezar
 26 paź 2005, 19:45
szkoda więc ten kawałek plastiku jest teraz nic dla mnie nie warty :(

 #27417  autor: blom
 26 paź 2005, 19:46
gudcezar pisze:szkoda więc ten kawałek plastiku jest teraz nic dla mnie nie warty :(
dokladnie - chyba ze zbierasz simy :)

 #27433  autor: Frasio
 26 paź 2005, 20:42
Gudczar mi się też to zdarzyło ale to znalazłem na wycieczce i to jest sim simplusa ;)
I mam to samo. ;)

Obrazek