DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #153833  autor: Dragon
 16 lut 2007, 10:41
babeo, teraz nie rozumiem, najpierw piszesz ze wprowadzono u ciebie mozliwosc wyboru stopnia, a potem ze nie wiesz czy uczelnie panstwowe cos takiego oferuja. Ty jestes na prywatnych cyz o co chodzi? :)

 #153855  autor: Kaczy
 16 lut 2007, 11:37
W chwili obecnej Uczelnie wyższe muszą wprowadzic 2. stopniowe studia. Najpierw licencjat (inżynierka) a dopiero później magisterka.
Taki jest wymóg UE.
W wielu Uczelniach jest to juz praktykowane.

...::: Made for loneliness :::...

 #153953  autor: babeo
 16 lut 2007, 16:58
Dragon, chodzi o to że wprowadzony dwa stopnie: inżynier i magister. Nie jestem pewien czy Uczelnie państwowe oferują tytuł licencjata. Jestem norlanie dziennie na Politechnice.

 #153956  autor: Kaczy
 16 lut 2007, 17:03
babeo pisze:Uczelnie państwowe oferują tytuł licencjata
Na Polibudach studia nazywają się zawodowe bądź inżynierskie.
Na Uniwerkach studia te noszą nazwę licencjackich.

...::: Made for loneliness :::...

 #153965  autor: babeo
 16 lut 2007, 17:32
Kaczy, skoro tak mówisz, to nie mam powodu nie wierzyć :-D

Mam kumpli na informie na Akademi Ekonomicznoje oraz na Uniwerku, ale jednak z rozmów z nimi, wyłaani się wniosek, że jak ktoś decyduje się na ścisły keiunek to jednak najlepiej Politechnika.