DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #28593  autor: Anm88
 02 lis 2005, 21:41
Cześc mam do was pytanie czy wiecie cos na temat takiego programu jak TomTom mobile 5.0. Ja wiem tyle że ma on cos związane z GPSem. Moze ktoś z was ma z nim jakomś styczność i mógłby mi coś o nim powiedziec.Bardzo mi na tym zależy.Szukałem w necie już ale nieznalazłem żadnej strony po polsku a z angielskim u mnie słabo. Z góry dziekuje za każdą odpowiedź

Pozdrawiam

 #28597  autor: Klusek
 02 lis 2005, 21:54
Klik! Dosłownie kilka sekund spędzonych na Google :/

Obrazek
Obrazek

 #28601  autor: Anm88
 02 lis 2005, 21:59
O wielkie dzięki sorki ale wpisałem nazwe programu w guglach i mi niewskazało żadnej polskiej strony. Sorki bo to wyglądało jakbym nieszukał a ja na serio szukałem.A ciekawe czy fajny jest ten program chciałbym go gdzieś zobaczyć. Czy wersja mobile będzie do palmtopów i innych taki bajeów??

 #28604  autor: Klusek
 02 lis 2005, 22:08
Mała rada, jeżeli chcesz coś znaleść na google po polsku to zaznacz najpierw wyszukiwanie tylko na polskich stronach, bo inaczej zanim się dokopiesz do polskich stron to stracisz wieczność :)
Na czym działa TomTom? Przecież jest tabelka na jakie urządzenia TomTom jest dostępby. Telefony z Javą raczej odpadają :)

Obrazek
Obrazek

 #28608  autor: Anm88
 02 lis 2005, 22:38
No właśnie tak zrobiłem jak mówisz tylko ze ja wpisałem jeszcze żeby wyszukał mi wersje mobil z numerkiem 5.0. A wtedy nic niebyło. Jeszcze raz sorry.A co do tego to jeszcze lipa bo jak coś to będe musiał zainwestować w Palmtopa ale to nic jak będzie kasa to się kupi a narazie myślę o innych jakiś takich mapach.Dzięki z apomoc. A w sumie ten program jest całkiem fajniutki. Tylk trzeba miec mapy jeszcze. Ja go znalazłem z mapa ale z mapą Włoch a nie Polski ale to nic poszukamy i takiej.Jeśłi byście cos jeszcze wiedzieli na ten temat to piszcie.

Pozdrawiam i jeszcze raz sorry Klusek.