DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #27534  autor: Klusek
 27 paź 2005, 16:57
Dzięki współpracy Electronic Magazines (Polska), dr Hideto Tomabechi (Japonia) oraz firmy Netox (Polska) został uruchomiony serwis eM Tomabechi.pl, poprzez który polscy internauci mogą pobrać na swoje telefony komórkowe słynne czynnościowe dzwonki autorstwa dr Tomabechi.

Fala informacji o japońskim psychoterapeucie dr Tomabechi oraz jego dzwonkach obiegła sieć Internet we wrześniu 2004 roku, kiedy to w Japonii rozpoczęto sprzedaż najpopularniejszego dzwonka - "Rockmelon" oddziaływującego na kobiece piersi. Dzwonek przekroczył granicę 10 000 pobrań już w pierwszym tygodniu dystrybucji.

W serwisie Tomabechi.pl znajduje się kolekcja wszystkich ośmiu dzwonków opracowanych przez dr Tomabechi, informację o działaniu dzwonków oraz o osobie dr Tomabechi.
Źródło: www.telefon.gsm.pl

Niech ktoś to wypróbuje i powie czy działa :)

Obrazek
Obrazek

 #27868  autor: kalin
 29 paź 2005, 13:28
Czy na tej stronie sa jakies probki demo? Bo jak zobaczylem cene to mnie doslownie zatkalo :o

 #28122  autor: Klusek
 30 paź 2005, 18:47
Cena standardowa :) Niestety nie da się posłuchać nawet kilku sekund dzwonka bez płacenia a szkoda :(

Obrazek
Obrazek

 #28159  autor: adamos
 30 paź 2005, 22:24
Klusek a czyje piersi chcesz pobudzać :)
może i działają ale nie wiele osób jest w stanie wydać tyle kasy na coś niesprawdzonego może dlatego zrobimy na telepolis ściepę na nie ;-)

 #28183  autor: Przemek
 31 paź 2005, 08:46
Klusek pisze:Cena standardowa :) Niestety nie da się posłuchać nawet kilku sekund dzwonka bez płacenia a szkoda :(
A ile wynosi ta cena, bo ja tam za bardzo jej nie szukałem?

 #28212  autor: Klusek
 31 paź 2005, 11:24
6zł + VAT jeśli płacisz przelewem i 9 zł + VAT jeśli płacisz SMSem.

Obrazek
Obrazek

 #28280  autor: piotrz
 31 paź 2005, 19:44
z jednej strony to dużo, ale z drugiej...niektóre serwisy każą płacić za zwykły dzwonek 10zł, więc jeśli miałbym wybrać to wziąłbym cudowny... :-D

 #28286  autor: kubako
 31 paź 2005, 20:07
:lol: hahaha - świetne są te dzwonki. Tzn. nie dzwonki ale ich zastosowanie :lol: najbardziej rozwala mnie dzwonek "Rockmelon - Pełniejszy biust" z klauzulą "Tylko dla kobiet" :lol:

 #28351  autor: sinister_stirrer
 01 lis 2005, 08:56
to moze zrobimy sciepe po 1 PLN jeden sciagnie i rozesle do reszty;D to na serio nie jest głupie