DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1168420  autor: mirekK
 20 mar 2024, 21:50
1
Jak by nie mogli napisać miłość... a ludziska jeszcze to kalectwo modowo/jezykowe popierają :(

2
Sedno sprawy, jest jakiś kruczek, żeby wyjść z 24 miesięcznej z bagna zwanego umową ? Ktoś nieszczęśliwy i lekkomyślny z rodziny dał się wmanewrować. Pozostało ok 1,5 roku spłacania abonamentu w kwocie ok 180 pln miesięcznie ! Masakra. Opcją wyjścia jest kara, ale bez łaski bo to iloczyn pozostałych miesięcy i powyższej kwoty.
 #1169143  autor: Kamski
 04 kwie 2024, 08:33
A co nie tak z tym pakietem usług? Jakieś problemy techniczne etc., czy po prostu za dużo tego i za drogo?
 #1169150  autor: KC-KARLOS
 04 kwie 2024, 09:18
mirekK: 2 lata temu była furtka, aby zerwać cały pakiet Love, gdy gwarantowany w umowie kanał tv był likwidowany. Tylko ta możliwość umożliwia zakończenie umowy bez kary umownej. W komputerowym Mój Orange w zakładce "Umowy i urządzenia" - przycisk "Pokaż umowę", masz możliwość sprawdzenia kwoty kary umownej za przedwczesne zerwanie umowy Love - skorzystaj z przycisku "oblicz kwotę za zerwanie umowy".
Przypomnę: wystarczy naruszyć jedną składową pakietu, np. przenieść numer komórkowy do innej sieci, aby zerwać całą umowę. Dobrze to przemyśl.

U mnie np. jest obecnie kara ok 247 zł za zerwanie Planu Komórkowego, kończy się darmowy okres 7 mies abonamentu, potem byłby płatny po rabatach 65/mc (75 bez rabatów) przez 10 mies, bo po tym okresie mogę numer przenieść do Orange Flex bez płacenia za ostatnie pół roku umowy - stąd dylemat: zapłacić 247 zł czy 650 w ciągu najbliższych 10 miesięcy. Oferta komórkowa ma no-limity i minimum 600 GB/mc. Możliwość włączenia Music i Video Pass. Wątpliwość pojawia się z powodu FUPu (sztuczne obniżenie prędkości z powodu rzekomo przeciążonego nadajnika). Co ciekawe w tym miesiącu używałem tego neta w święta na wsi i do wyczerpania limitu FUPa nie było (nawet 150 mbps było)... Dylemat jak cholera, bo to też fajna baza do testów nowego 5G, chociaż, czy czasem Flex by mi się bardziej opłacił na numerze dodatkowym...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥