DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #986454  autor: Gregrin
 30 mar 2018, 17:02
Dla ścisłości cytat z regulaminu
Z niniejszej Oferty może skorzystać nowy oraz obecny Użytkownik Heyah, korzystający z taryfy Dniówka (zwany dalej „Użytkownikiem”), który przed momentem wprowadzenie oferty nie posiadał, aktywował na swoim koncie Oferty Promocyjnej „ Nielimitowane, rozmowy, SMS-y i MMS-y i 10GB za 25 zł”.
Z regulaminu wynika ze cena 12,50 jest za pierwsze uruchomienie i po 30-stu dniach gdy pakiet będzie się odnawiał pobierze normalnie 25zl. Promocja od 27.03.2018 r. do 30.06.2018 r. lub do wycofania oferty T-Mobile Polska S.A.
 #1072821  autor: biala1991
 29 maja 2019, 18:18
Ktoś korzystał i może się podzielić doświadczeniem?
Czy bez problemu zostanie naliczona połowa ceny jeśli na koncie jest kwota wystarczająca na pobranie pełnej opłaty? :)
I czy wymagane jest doładowanie konta? W regulaminie nie ma takiego warunku ale Nolimit za 12.50zł w przeciwieństwie do innych ze stajni TM :) nie daje żadnej ważności więc jedyna opcja poza zasileniem to włączyć 100dni ważności, tylko czy te usługi się ze sobą nie wykluczają?
 #1073580  autor: KC-KARLOS
 09 cze 2019, 14:46
To proste: masz 12,50 (ewentualnie 12,51 dla pewności) i usługa na danym numerze nie była nigdy aktywowana - uruchomi się. Pakiet nie wydłuża ważności konta w porównaniu do T-Mobile na kartę, więc warto za 4,99 (5 zł) odpalić 100 dni ważności konta - nie wykluczają ze skorzystania z promocji. Ważne to mieć środki na koncie. No i liczyć na brak awarii platformy billingowej. Tyle.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1073606  autor: biala1991
 09 cze 2019, 18:21
Jeśli na koncie jest akurat 12.50zł to pewnie nie ma problemu, ja martwię się o to, czy promocyjne 12.50zł zostanie naliczone jeśli na koncie jest kwota wystarczająca na pobranie standardowej opłaty, czyli 25zł? :)

Trochę zawiodła mnie Moja Heyah, to niby ten sam system ale brakuje logowania hasłem tak jak w Mój TMobile