DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #962902  autor: jarekt
 26 lis 2017, 15:50
22 listopada wystartowała promocja świąteczna w Play/RBM: 12GB za 20zł. Promocja będzie do 09.01.2018 r.

W promocji "Świąteczny pakiet internet" jest 12GB za 20zł na 30 dni w taryfach głosowych (w skócie "12za20"):
https://www.play.pl/resources/pdf/2017/ ... 112017.pdf

Aktywacja: *111*874*1# (ilość pakietów nieograniczona) lub w menu pod *111#.

Pakiet nie podlega ograniczeniom prędkości.

Pakietu nie można aktywować w Play24 (dziwne i regulaminowe ograniczenie), ale być może pojawi się po aktywacji (tak jak to się dzieje np. z pakietem 10za5).

Taryfy objęte promocją:
- PnKRWK czyli Play na Kartę Rok Ważności Konta,
- PnK czyli Play na Kartę,
- PnKLT czyli Play na Kartę Lubię to!,
- FPnK czyli Formuła Play na Kartę,
- rbmE czyli RBM Energy na Kartę.
(czyli bez OdN, PnKSurf, PnKStart, Freshy i RBM1/RBM7MNP/RBM5)

Do wykorzystania w roamingu zagranicznym: 1024MB (1GB).

Nie ma na razie pewności czy pakiet 12za20 będzie się dało przedłużać "skutecznie" innymi pakietami GB i co równie ważne, czy pakiet ten przedłuży "skutecznie" już posiadane GB.

Co prawda pakiet 12za20 jest modyfikacją pakietu 6GB za 20zł (po prostu 2x więcej GB jest w tej promo) ale nie daje to żadnej gwarancji, że będzie przedłużał (i się przedłużał) tak jak zwykły pakiet 6za20, bo może trafiać na wewnętrzne subkonto (tak jak BzR i BzP od 17 listopada 2016r.) i tylko "pozornie" wg daty będzie się przedłużać (i tak przepadnie po 30 dniach bez względu co będzie pokazywała data).

Co gorsza mogą nam też przepaść obecne GB, które "pozornie" zostaną przedłużone tym pakietem.

Idealnie by było, gdyby ktoś kto ma mało MB/GB na koncie (np. 0,1GB czyli około 100MB) albo tyle, że może je stracić, i ma je ważne powiedzmy do 28 listopada, kupuje dzisiaj - 26 listopada - pakiet 12za20.
Będzie miał razem 12,1GB ważne niby do 26 grudnia, przy czym te 0,1GB było ważne pierwotnie do 28.11.

Jeśli 29 listopada wieczorem (powiedzmy po godzinie 20:00) dalej będzie 12,1GB, to ten pakiet 12za20 przedłuża skutecznie posiadane GB i najprawdopodobniej on sam również będzie przedłużany przez inne pakiety (oczywiście w tym teście należy się powstrzymać od korzystania z neta na tym numerze do 29 listopada, albo korzystać ale potem wszystko policzyć czy się zgadza i to 0,1GB nie przepadło).



PS. "Piszę o tym pierwszy"™® :)
PS2. Dałem właśnie cynk Marcinowi o tych promocjach, to może jutro wieczorem albo w poniedziałek coś napisze na blogu...
 #962908  autor: bolek2004
 26 lis 2017, 16:29
Jednak warto było zmienić na pnk rwk niż odnowa:)
Aktywowałem ten pakiet świąteczny na pnk rwk, nie widać go nigdzie w play24 nawet po aktywacji.
Mam też pakiet cykliczny 600/700MB więc zobaczymy czy pakiet nie zniknie 30 dni po aktywacji.
Na razie wszystko co miałem pod 108 się zsumowało.
 #962909  autor: jarekt
 26 lis 2017, 16:36
@cyanoone, jest sporo osób w Play, które na numer wydają miesięcznie 5zł.

Np. w taryfie FPnK takie doładowanie 5zł miesięcznie gwarantuje jednocześnie:
- przedłużenie wszystkich zgromadzonych GB (z bonusów, pakietów, nakrętek, lodów) na kolejne 30 dni (choćby ich było i 500GB);
- przedłużenie wszystkich zgromadzonych PromoZŁ (z bonusów, pakietów, nakrętek, lodów) na kolejne 30 dni (choćby ich było i 500zł);
- przedłużenie ważności konta o 50 dni;
- nielimitowane rozmowy i SMSy w Play/RBM/FaktM/Virgin/Vikings i kilku innych mniejszych opów (około 10 operatorów działających na sieci P4).

I dla takich osób przyda się pakiet 12GB za 20zł jeśli im się GB kończą, bo do nakrętek jeszcze daleko...

A jeśli mają tylko GB (bez PromoZŁ), to przedłużają je za 2,50zł lub 3,00zł miesięcznie (3zł w FPnK, 2,50zł w PnKRWK ale bez darmowego SD).

Sam mam w rodzinie kilkanaście takich numerów: kilkaset PromoZŁ (głównie 200-350zł), kilkaset GB (głównie 50-150GB), taryfa FPnK, Stan Darmowy i ładują (lub samo się ładuje) tylko 5zł miesięcznie i są szczęśliwi.
Jedyne co sami robią lub ja im robię co miesiąc (lub co 25-30 dni), to aktywacja kodem pakietu 10za5 (10 sekund roboty) albo 600MBza5 (też 10 sekund roboty).

Jeśli jakaś rodzinka liczy powiedzmy 10 osób (rodzice + 2 dzieci + 4 dziadków + brat + szwagierka), to mają nolimit za 5zł zamiast za 20-30zł, co daje łączne oszczędności miesięcznie minimum 150zł, a rocznie minimum 1800zł, a maksimum 250zł miesięcznie i 3000zł rocznie :)

Ale oczywiście nie każdy tak się z groszem liczy. Powiedziałbym nawet, że skończyło się ciułanie wraz z wejściem 500+
 #962913  autor: 24bis24
 26 lis 2017, 16:54
PS2. Dałem właśnie cynk Marcinowi o tych promocjach, to może jutro wieczorem albo w poniedziałek coś napisze na blogu...
piszesz swoje posty tak jak Play swoje regulaminy tylko u nich można cos wywalczyć a u Ciebie... :D :D :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #962916  autor: cyanoone
 26 lis 2017, 17:07
jarekt pisze:@cyanoone, jest sporo osób w Play, które na numer wydają miesięcznie 5zł.
Sam do nich należę, ale teraz boję się kombinować, aby nie stracić swoich GB i promo zł :D
PS Zapomniałeś o darmowym Tidalu.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #963034  autor: KC-KARLOS
 27 lis 2017, 11:06
cyanoone pisze:PS Zapomniałeś o darmowym Tidalu.
Darmowy dostęp do serwisu TIDAL jest do końca roku. Później będzie płatny dla obecnych userów, a dla nowych, może być dostępny tylko przy płatności kartą, nie z konta prepaid w Play - zobaczymy, jak to ogarną.
TIDAL pobiera MB/GB z pakietów. Play nie przygotował w porównaniu do MIXa pakietu 5-złotowego zerującego transfer danych w ramach apki (stream muzyki).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #968197  autor: as1as
 26 gru 2017, 11:01
Pakiet ten daje również 1GB na terenie UE, powinien zainteresować wyjeżdżających za granicę. W FPnK jest pakiet 500MB za 19zł dlatego warto za 20zł zdobyć 2 razy więcej. Chyba że podpowiecie o jeszcze lepszej ofercie
 #968315  autor: bolek2004
 27 gru 2017, 08:14
UWAGA!!!
Miałem pakiet ważny do wczoraj, w międzyczasie przedłużyłem cyklicznym za 5zł i 2gb na święta.
Nic to nie dało. Dziś rano z prawie 15gb zostało 3gb. Także uważajcie bo pakiet jest ważny tylko 30 dni i żadne przedłużanie nic nie da.
 #968335  autor: bolek2004
 27 gru 2017, 11:10
Zręcznie też stworzyli regulamin bo nie ma w nim zawartej informacji jak sprawdzić ważność tego pakietu. Jest tylko info takie:
Liczbę jednostek pozostałych do wykorzystania na transmisję danych można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu krótki kod *108# dla Ofert (Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Formuła Play na Kartę) lub krótki kod *107# (dla Oferty Play na Kartę Lubię to!).
I w innym punkcie że pakiet ważny 30 dni.
Dla jasności, nie żal mi tych 12gb wcale, od początku liczyłem się z tym że tak może być z tym pakietem tylko wkurza mnie cwaniactwo play. Wystarczyło by tylko tyle aby pod jakimś kodem była podana prawidłowa data takiego pakietu i tyle.